Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Hk80 dedi:
Arkadaşlar Hoşbulduk teşekkürler herkese...konu hakkında merak ettiğiniz detay olursa yardımcı olmaya çalışırım...olay savcılıkta yatıyor zaten.
Çok geçmiş olsun hocam. Adalet burda değilse öteki tarafta yerini bulacaktır...

ragipertas dedi:
Hangi savcilikta, yardimci olabilirim belki

golf7 tdi dsg
merhaba arkadaşlar teşekkürler ...dosya Büyükçekmece Savcılığı'nda Başsavcı'ya da görüştük ama daha hiç bir gelişme yok inşallah bu Dünya'da da görürler cezasını öteki taraf zaten cehennem odunu bunlar...ben bu yaşıma kadar kimseye Hakkımı haram etmedim çok şükür...ama kader de bu olayı yaşamak varmış...

Hk80 dedi:
Merhaba arkadaşlar Hüseyin istanbul yaşım 35...golf 7 1.4 TSİ manuel Sürüş konfor paketli beyaz renk bir araç aldım,kısmetse yarın teslim alacağım 64.200 e geldi son anda Zamlı oldu maalesef ...golf Ün çok acemisiyim yardımlarınıza ihtiyacım olur şimdiden tesekkürler...
@Hk80

Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin..

maniax dedi:
Eyvallah tesekkürler kısaca anlatayım çünkü unutmak istiyorum artık acı Tecrübe oldu...malum siteden buldum aracı Aradım Adam'ı buluştuk aracı beğendim pazarlığımızı yaptık ertesi güne servis de expertiz için randevulaştık,ertesi gün baktım servise şöförü getirmiş arabayı servise kendisinin işi varmış yaptık expertiz i sonra buluştuk tekrar ,yalandan şoförü adam ben buluştuk evrakların yedek anahtarın ofislerinde olduğunu ofisten onları Alıp notere geçeriz dedi.

Ofise geçtik yalandan ortağıyla tanıştık Görevli kadın Çay su sürekli içirdi bana sonra para işini burada halledelim dediler hepsi beraber baskı yaptı...su ve Çay ilaç vardı mutlaka ben nasıl kabul ettiysem parayı orda verdim adam kasada para merak etme falan notere gecelim dedi sonra arabayla çıktık adamlar Esenyurt da durdurdu şurdan birşey Alıp geliyorum dedi ben yine hiç farkında Değilim Gidiş o Gidiş ...araba kiralık mış ofis yeni kiralanmış çeteye denk geldik ...polis zaten yok gibi çağırdım direk unut paranı dediler beni karakoldan kovdu polis abartmıyorum ...

Hayatımın en kötü günü diyebilirim Allah beterini göstermesin eve vardığımda canımı kurtardığımda sevindim resmen...arkadaşlar kimseye güvenmeyin sonuna kadar şüpheci olun sizi sizden baskası korumuyor...ben de kendime güvenirim yek Başıma hallederim sanıyordum durum kısaca bu detaylar daha da beter.
hocam yani ne desem inanin dilim tutuldu. şerefsizlik, haram para, Allah korkusu olmayan insanlar. sizin alin terinizi Gözlerini kırpmadan hic etmeleri... gerçekten büyük gecmiş olsun, içim ciz etti...
Aynen katılıyorum Murat Hocam'a.

Şu anda arabayı teslim alıyorum.. Ruhsata eski ev adresini yazmışlar problem olur mu?

@Hk80

Olurda ceza yerseniz eski adresinize gider ceza. Adresinizi düzeltin yine de ;)

Arkadaşlar arabayı aldım ve trafiğe merhaba dedim... Avek den Sirkeci feribot a kadar ortalama hız 9 km yapıştım koltuğa... Araç çok iyi şu anda içinden yazıyorum...

Hk80 dedi:
Arkadaşlar arabayı aldım ve trafiğe merhaba dedim... Avek den Sirkeci feribot a kadar ortalama hız 9 km yapıştım koltuğa... Araç çok iyi şu anda içinden yazıyorum...
İyi günlerde kullanın  &:

Hk80 dedi:
Hayırlı olsun hocam bak o heyecanı yeniden yaşadım  :)

Bayi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hk80

Hayırlı olsun hocam. Biri araç alınca ben almış gibi seviniyorum. Almayı isteyen herkese nasip etsin Allah. Beyaz için film düşünün derim. :) aracı bambaşka yapıyor.

@Hk80

hocam hayırlı olsun. umarım çok mutlu günleriniz olur aracınızla...

Geri
Üst Alt