Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Arkadaşlar merhaba. Forumu yaklaşık 1 yıldan beri sessiz sedasız takip ediyorum. Bugün üye olayım artık dedim. Çoğunuzu yakından tanıyor gibiyim. Değerli insanların bir araya geldiği bir topluluk. Midline plus golf ile başlayıp, şu an 1.4 confort sahibi bir kullanıcı olarak hepinize merhaba tekrardan :)

Şimdilik tek hayalim mütevazı bir highline dsg ;)

Arkadaşlar merhaba. Forumu yaklaşık 1 yıldan beri sessiz sedasız takip ediyorum. Bugün üye olayım artık dedim. Çoğunuzu yakından tanıyor gibiyim. Değerli insanların bir araya geldiği bir topluluk. Midline plus golf ile başlayıp, şu an 1.4 confort sahibi bir kullanıcı olarak hepinize merhaba tekrardan :)

Aramıza hoşgeldiniz değerli Hocam. 

Aslında zaten aramızdaymışsınız, bende dedim değişik bişeyler yazayım ama aklıma gelmedi, mazur görün. :)

Umarım hayalinize en kısa sürede kavuşursunuz. 

@EMRAH ATTS Hoş bulduk, teşekkür ederim

Öncesinde de takip ettiğim ve paylaşılan bilgilerden faydalanma fırsatı bulduğum sizlerin arasına yeni aracımı alınca katılmak istedim.

36 yaşındayım, evliyim. Bundan önceki aracım da Golf5 idi. yine Golf ile devam. Yaş ilerliyor ama ruhumu genç tutuyor Golf :)

Saygılar,

Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Sizi de ikna edebildiysek aramıza katılmaya.. Ne âlâ....

Highline DSG'nin tevazu içerisinde olduğu fikri beni gülümsetti...

Bana şu an Mars'a gitmekle eşdeğer ulaşılmazlıkta..

Hoş geldiniz.

Çok teşekkür ederim hocam :)

Basamak basamak atlamaya çalışıyorum :)

Sizin ve sizin gibi değerli insanları tanımak ve böyle seviyeli bir forumu keşfetmek güzel...

Hoş bulduk @fcsrn @KabileReisi hocalarım, sağ olun.

@silvershadow hocam mütevazı derken, Forumdaki arkadaşlarınkine nazaran mütevazı. Çünkü okuduğum kadarıyla çoğu arkadaşta cam vatan, sunroof, ergo koltuklu özel sipariş highline var. Bana düz'ü yeter... Basamak basamak :)

@Zafer degerli hocam en doğru secimi golf 5 ile baslayarak zaten yapmışsınız aracınızı güzel günlerde kullanmanızı dilerim istanbulun neresindesiniz merakımdan soruyorum bana yakınmı acaba dıye :000042-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar, abilerim merhabalar.

Asım Emir ben. Kısaca Emir diyebilirsiniz. Asıl mesleğim Bilgisayar Teknisyenliği fakat 3 aydır çalışmıyorum. Trabzondayım.

Şahane bir forum oluşturmuşsunuz. Buraya gelmemin en büyük sebebi @silvershadow nickli üstadımıza DH'de rastlamama dayanıyor.

Aracım 2015 1.2 110 TSI Comfortline siyah iç döşemeli beyaz renk bir adet mk7. İlk sahibiyim ve 9bin küsür km yol yaptım

@Zafer degerli hocam en doğru secimi golf 5 ile baslayarak zaten yapmışsınız aracınızı güzel günlerde kullanmanızı dilerim istanbulun neresindesiniz merakımdan soruyorum bana yakınmı acaba dıye:000042-medium:
İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim :) @EMRAH ATTS.

Sancaktepe'de ikamet etmekteyim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt