Ben Kimim? / Tanışma Konusu

degerli hocalarım bugun tapatalkta bir mesaj farkettim @tuncidag hocamız vagcom kodlamalarla alakalı bir ricada bulunmuş biraz yazdık kağıthanede oturdugunu belirtti

@yusuf hocamızın ona yakın oldugunu söyledim tesekkür etti sonra aklıma takıldı tekrar yazdım gelmek isterseniz seve seve bende yaparım dedim

adres belirtti meger neredeyse aynı yerde çalışacak kadar yakınmısız ikimizde şaşırdık günde defalarca arabasının yanından geçiyormuşum akşam üzeri ziyaretine  gittim

sağolsun çay ikram etti biraz sohbet ettik bizlerden tabıkı ne zaman foruma girsem herkesin birbiriyle diyalogları takdir edilir derecede hepsi çok kıymetli arkadaşlar diyerek hitabettiğini sizlerlede paylaşmak istedim değerli dostumuz tuncay hocamada golf tutkusu ailesine tekrar hoşgeldiniz demeyi borç bildim ve sizlerle paylaşmak istedim. :000177-medium:

degerli hocalarım bugun tapatalkta bir mesaj farkettim @tuncidag hocamız vagcom kodlamalarla alakalı bir ricada bulunmuş biraz yazdık kağıthanede oturdugunu belirtti@yusuf hocamızın ona yakın oldugunu söyledim tesekkür etti sonra aklıma takıldı tekrar yazdım gelmek isterseniz seve seve bende yaparım dedim

adres belirtti meger neredeyse aynı yerde çalışacak kadar yakınmısız ikimizde şaşırdık günde defalarca arabasının yanından geçiyormuşum akşam üzeri ziyaretine  gittim

sağolsun çay ikram etti biraz sohbet ettik bizlerden tabıkı ne zaman foruma girsem herkesin birbiriyle diyalogları takdir edilir derecede hepsi çok kıymetli arkadaşlar diyerek hitabettiğini sizlerlede paylaşmak istedim değerli dostumuz tuncay hocamada golf tutkusu ailesine tekrar hoşgeldiniz demeyi borç bildim ve sizlerle paylaşmak istedim. :000177-medium:
Bugünkü bulusmamizdan bende cok memnum oldum @emrahatts hocam. İlk günden beri buradaki arkadaşların samimiyetine hayran oldum. Hep söylerim Golfünüz varsa sadece bir araba sahibi olmazsınız. Böyle guzel dostlar da cabasi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar herkese ismim can çanakkaleden golf tutkusunu sonuna kadar yaşayanlardanım şuan aracım yok ama bayilerden fiyat alma ve konfig olaylarını gerçekleştiriyorum. Sıfır arac alımı ve indirim oranı iyi olan bayileri yazdıklarınız okudukca irtibata geçip fiyat alıyorum. İnş en kısa sürede aranızda golfumle de var olurum. (1.2 tsı comf can tavan ;)  +surus+ısık grus+katlanır ayna bnim için olmazsa olmazlar) forum çok faydalı ve çok nitelikli. Bu tutkuyu anlayn ve yaşayanlarla birlikte olmak çok keyifli?

Merhabalar herkese ismim can çanakkaleden golf tutkusunu sonuna kadar yaşayanlardanım şuan aracım yok ama bayilerden fiyat alma ve konfig olaylarını gerçekleştiriyorum. Sıfır arac alımı ve indirim oranı iyi olan bayileri yazdıklarınız okudukca irtibata geçip fiyat alıyorum. İnş en kısa sürede aranızda golfumle de var olurum. (1.2 tsı comf can tavan [emoji6] +surus+ısık grus+katlanır ayna bnim için olmazsa olmazlar) forum çok faydalı ve çok nitelikli. Bu tutkuyu anlayn ve yaşayanlarla birlikte olmak çok keyifli?
Değerli Adaşım hoşgeldiniz. Can tavanlı bir golf düşüncesi bile güzel :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

adasim can tavan olayi sizden yansitmadir zaten? tesekkurler hosgeldin temenniniz icin?

adasim can tavan olayi sizden yansitmadir zaten? tesekkurler hosgeldin temenniniz icin?
Evet hocam bunu unutmayıp Can Tavan yazmanız beni çok mutlu etti. En kısa zamanda tam istediğiniz şekildeki golfe kavuşmanız dileği ile Tekrar hoşgeldiniz, sevgiler.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@golfcan hosgeldin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@golfcan hosgeldiniz forumumuza. renk kattiniz.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

Geri
Üst Alt