Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@Oguzhan hocam hayırlı olsun. Güzel günlerde sevdiklernizle binin inşallah.

@OguzhanHocam aracınız hayırlı olsun 1.2 güzel seçim olmuş güzel günlerde kullanmanız dileğiyle  :Allah nazardan saklasın

@Oguzhan

Hayirli olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adım Ozan, Kırşehirliyim, Öğretmenim. Bir önceki arabam 2014 Golf comfortline idi.  1 ay önce 61400'e satıp (15 bin km ve hatasız) 3 hafta önce polo lounge aldım.

Herkese selamlar...Murat Hocam'ın davetiyle aranızdayım.

Adım Ozan, Kırşehirliyim, Öğretmenim. Bir önceki arabam 2014 Golf comfortline idi.  1 ay önce 61400'e satıp (15 bin km ve hatasız) 3 hafta önce polo lounge aldım.

Değerli Ozan Hocam

Uzun zaman oldu sizinle görüşemedik..

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun 

Aramıza Hoş geldiniz 

Hocam golf deryasına  hoşgeldiniz sefalar getirdiniz aracınızda hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerinizde kullanın 

Aramıza hoşgeldiniz değerli Hocam. :)  

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız.

Adım Ozan, Kırşehirliyim, Öğretmenim. Bir önceki arabam 2014 Golf comfortline idi.  1 ay önce 61400'e satıp (15 bin km ve hatasız) 3 hafta önce polo lounge aldım.Herkese selamlar...Murat Hocam'ın davetiyle aranızdayım.
Hosgeldiniz. Hayirli olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepinize çok teşekkür ediyorum. Forum hem içerik hem üslup hem de paylaşımlar açısından çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler. Golf'ten Polo'ya geçtim ama bu geçiş pek uzun olmayacak gibi...Üye değilken de paylaşımlarınızı takip ediyordum. Herkese iyi forumlar diliyorum.

@asthenia Size de hayırlı olsun. Ben özel bir sipariş vermedim. Tek istediğim 1.2 TSI Comfortline bir Golf'tü. Ankara'daki bayiiler burun kıvırınca Yasin Bey aracı benim için getirtti. Gidip oradan aldım ben de.@yusuf Teşekkür ederim.
Bu ankara bayisi neden sürekli böyle egosu tavan ? Satış desem İstanbul daha çokdur satışta

@Beşiktaş1903

İnanın ben de anlamış değilim sebebini. Muhtemelen bir ayda iki zam geleceğini öğrenip satışı geciktirmek istediler. Tabii bunun Rekabet Hukuku açısından sakıncaları olabilir. Kim bilir, belki de Rekabet Kurumuna kendilerini şikayet etmek lazım.

@ozan4050 Hocam hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. :)  

Geri
Üst Alt