Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@EMRAH ATTSTeşekkürler Emrah bey. Sizin araç maşallah ışıldıyor, kazasız günlerde kullanın :)

@drkavussağolun degerli hocam ankara sürekli bulusuyor araca kodlamada yapar gta ankara dostlarımız :'(

@EMRAH ATTS Açıkcası şu an aracı tanımaya çalışıyorum, çok fazla özelliği var sanki :)

Tabi zamanla haberleşip tanışırız umarım. Kodlama olayı herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu araçla alakalı yoksa orjinal yapılabilen birşey mi?

Başlığın dışına çıkmak istemiyorum, muhtemelen forumda paylaşılmıştır ama sorayım dedim :)

Merhaba, bu ilk mesajım. Ben de dün itibariyle ikinci el olarak 2014 MK7 1.6 DSG Highline Metalik Gri aldım.

İlk izlenimim gerçekten çok olumlu. Böyle bir forum olduğunu görmek ayrıca mutlu etti. Buradan çok şey öğreneceğim galiba.

Teşekkürler emeği geçenlere..
Değerli Haluk Hocam;

Meslektaşınız Maniax nickli Murat Hocam da Ankara'da Uzman.

Hele hele seçkin bir Golf Tutkusu Ankara (GTA diye adlandırıyorlar kendilerini kısaca) var ki...

Anlatılmaz yaşanır..

Her biri sanal dostluklara ihtiyaç duymayacak kadar sosyal, etkin ve iyi mesleklerde.. Şiddetle Öneririm..

Golf tutkusu konsepti diğer forumlara nazaran oldukça farklı.

İlk olarak mikro site olarak tabir edilen tek marka ve özellikle bir model ama spesifik olarak Golf 7 konu ağırlıklı olduğumuz için kalabalık bir platform değiliz. Dolayısıyla karambol ve takip güçlüğü çekilmez. Bu az post olur anlamına gelmiyor ne yazık ki.. Çünkü Türkiye'deki güncel en fazla mesaj ve en net konu bölümlenmesi ile en temiz bilgiye ulaşabileceğiniz forum sitesiyiz.

VAG konusunda en temel olarak aslında aracın fabrikasyon olarak ayarlanan kimi ayarlarına elektronik müdahale ediliyor desek doğru olabilir.

Söz gelimi sinyal koluna basmayıp dokunduğunuzda konfor sinyali sayısı 3 'tür. ancak bunu isterseniz 4 veya 5 yapabilirsiniz.

Veya park yeriniz veya evinizin etrafındaki aydınlatma yetersizse; Coming home Leaving home özelliğini aktive etmek için her defasında selektör kolunu çekmenize gerek kalmadan sürücü kapısını her açtığınızda aktive olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu liste uzar gider :)  Dahasını merak ederseniz burada:

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadowGünaydın Murat Bey, Ben de çok isterim sanal ve gerçek dostlukları. Umarım en kısa zamanda GTA ekibiyle yüz yüze de tanışıp hem muhabbet ederiz hem de ben aracın inceliklerini keşfederim.

Forumun farklı bir yapısı olduğunu daha samimi durduğunu ilk bakışta farkettim, tekrar kuranların eline sağlık..

Keyifli sürüşler..

Merhaba,

Ben de otomobilden hic anlamayan bir vatandas olarak ise girisimin birinci yilinda bir arabam olsun istedim. Aslinda istekten de ote bir ihtiyac. Bu ihtiyacimla ilgili bircok insandan tavsiye istemek hatasina dusunce bir iki ay boyunca kararsizlik icinde oraya buraya kosturdum. Nihayetinde kendi kararimi verebildim ve dun itibariyla bir adet 2016 Model Golf 1.2 tsi comfortline sahibi oldum.

Ankara'da gorustugum satis temsilcileri Turkiye'de Golf kalmadi, en erken Temmuz'da veririz demislerdi ki Denizli'de aslan gibi bir ST olan Yasin Donat iki gunde isimizi cozdu. Hevesimizi kursagimizda birakmayan, is bitirici ve gorevini layigi ile yapan herkese selam olsun. Forumu kuranlara da yurekten tesekkurler.

@Oguzhanhayirli olsun hocam bende balikesirde olmama ragmen denizli batidan  aldim aracimi, benim st yenal bey gercekten cok ilgili fakat yasin beylede bi muhabbetimiz olmustu ben cok memnunum bayiiden simdilik, ay sonu geliyor nasipse arac, sizin teslimat ne zaman?

@asthenia Size de hayırlı olsun. Ben özel bir sipariş vermedim. Tek istediğim 1.2 TSI Comfortline bir Golf'tü. Ankara'daki bayiiler burun kıvırınca Yasin Bey aracı benim için getirtti. Gidip oradan aldım ben de.

@yusuf Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt