Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@erkan163 @SİNAN2016

Öncelikle hoşgeldiniz.

@KuntiZ  hocam 2. elde bir sıkıntı olmaz sadece Golf için değil diğer modelleri de satarken sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Arkadaslar merhaba yaklasik 2 haftadir bazi sorular sorup cevaplari aliyorum kendimi tanitma firsatim olmadi. Balikesir universitesi besyo da akademisyenim. 

Bende 1.2 tsi bmt comfortline

tungsten gri, ic doseme kum beji

isik gorus paketi , surus konfor paketi

panoramik cam tavanli aracim ile araniza katilmayi sabirsizlikl bekliyorum. Week 22de alacagim arabami yKlasik olarak mayis ayinin son gunleri. 

Kendimi tanitmadanda olsa herkes biseyler paylasti benimle, boyle sicak bi ortam olusturdugunuz icin ve araniza katilmis olmaktan dolayi sevincliyim. 

. Cirkinim ve ben Hosbulduk :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@asthenia hosgeldiniz.

Bir hemsehrim olarak ve 10kolik olarak

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, bu ilk mesajım. Ben de dün itibariyle ikinci el olarak 2014 MK7 1.6 DSG Highline Metalik Gri aldım.

İlk izlenimim gerçekten çok olumlu. Böyle bir forum olduğunu görmek ayrıca mutlu etti. Buradan çok şey öğreneceğim galiba.

Teşekkürler emeği geçenlere..

Merhaba, bu ilk mesajım. Ben de dün itibariyle ikinci el olarak 2014 MK7 1.6 DSG Highline Metalik Gri aldım.

İlk izlenimim gerçekten çok olumlu. Böyle bir forum olduğunu görmek ayrıca mutlu etti. Buradan çok şey öğreneceğim galiba.

Teşekkürler emeği geçenlere..
Aramıza hoşgeldiniz değerli Hocam. :)

Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanırsınız inşallah. :)

Geri
Üst Alt