Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Hoşbulduk. Sanırım dediğiniz gibi olacak gibi gözüküyor. Gerçi arkadaşım toyota auris için bastırıyor kendine göre bazı nedenlerden dolayı. Örnek vermek gerekirse golf için duyulan bazı dsg problemleri öne çıkıyor. VW dünya çapında o kadar fazla dsg li araç üretiyor ki sorunlu çıkanları oranlasınız inanıyorum ki çok azdır. Ayrıca Golfun ikinci eli değerlenmesi ve satılması toyotaya göre daha zayıf iddası. Tabi benim gönlüm Golften yana :)
hoşgeldiniz öncelikle hocam. auris ile söyle bi örnek veriyim bi abimiz 1.6 benzinli en ful  auris aldı 70 bin civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam daha yeni 2000 km yaptı arabayla.gecen benim arabaya bindi dibi düştü diyebilirim benim ki en boş olmasına ragmen çok hosuna gitti acaba diyor satsamda golf mü alsam diye düşünmeye başladı. 1.6 diye tüpte taktıracak aldığına bin pişman çok yakıyor vs. diye ;)  yinede tercih sizin 

@ahdngr Eyvallah, Aurisi zaten şu an rafa kaldırdım ve Golfe odaklanmış durumdayım :)

merhabalar, izmir'de yaşıyorum dün itibariyle hayırlısıyla golf sahibi oldum, aranıza katıldım. 1.2 tsi comfortline beyaz araç kaporası yatırdım araç şuan gemide olduğu için çarşamba perşembe aracı teslim alacağım. Araç elime geçtikten sonra sizlerden bol bol bilgi alma taraftarıyım :)  şimdiden çok teşekkürler.

@EMRAH ATTS çok teşekkürler hocam. sizin araç süper görünüyor :)  bizim bütçe ne yazık ki highline yetmedi yalnız sürüş paketi+ışık paketi ve güvenliksiz anahtarsız giriş varmış hoşuma gidenler bunlar oldu. inşallah ileride bizde highline cam tavanlı alabiliriz :)

@EMRAH ATTS çok teşekkürler hocam. sizin araç süper görünüyor :)  bizim bütçe ne yazık ki highline yetmedi yalnız sürüş paketi+ışık paketi ve güvenliksiz anahtarsız giriş varmış hoşuma gidenler bunlar oldu. inşallah ileride bizde highline cam tavanlı alabiliriz :)
Gayet güzel opsiyonlar var hocam. Hayırlı olsun.

merhabalar, izmir'de yaşıyorum dün itibariyle hayırlısıyla golf sahibi oldum, aranıza katıldım. 1.2 tsi comfortline beyaz araç kaporası yatırdım araç şuan gemide olduğu için çarşamba perşembe aracı teslim alacağım. Araç elime geçtikten sonra sizlerden bol bol bilgi alma taraftarıyım [emoji4] şimdiden çok teşekkürler.
Adaşım hoşgeldin hayırlı olsun izmirde 32 bende karşılaşırsak selamlaşırız :)

dd4f854c188993be5e7287f316ab0c50.jpg

merhabalar, izmir'de yaşıyorum dün itibariyle hayırlısıyla golf sahibi oldum, aranıza katıldım. 1.2 tsi comfortline beyaz araç kaporası yatırdım araç şuan gemide olduğu için çarşamba perşembe aracı teslim alacağım. Araç elime geçtikten sonra sizlerden bol bol bilgi alma taraftarıyım :)  şimdiden çok teşekkürler.
Değerli Erkan Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Aracınızı teslim alana kadar en az bir kere Kullanıcı kılavuzunu indirerek okumanızı tavsiye ederim 

Hayırlı olsun 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt