Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@ozi

Değerli Ozan Kardeşim ;

Yabacı sayılmazsın bana yaptığım çözümlemeden sonra..

Aslında ruhu olmayan pek çok mekanik şeylerin gizli bir bilinç ve onun taşıyıcısı ruhu olduğunu varsayarım; bu nedenle Transformers benzetmen oldukça yerinde. Çünkü parçalarının toplamından daha fazla anlama gelen her ne varsa durum böyledir.

Golf bizler için o denli incelikli tasarlanarak her detayına uzun uzun ve hayran hayran baktıran; fiyat keyif performansı dillere destan, sınıfında her aracın kendisiyle karşılaştırılmak talihsizliğine karşı karşıya kaldığı; güven, huzur, ekonomi, mükemmeliyetçilik ve daha pek çok eş anlamlı kelimenin toplamının karşılığı olarak bir tutku... 

İnsan bir şeye tutkunsa onun için değer ve anlamı da herhangi birinden oldukça farklı olacaktır.

Senin de hayatınızda yaşanmışlığa değer katacak tutkunlarının olmasını dilerim. Çünkü hayat ancak öyle daha güzel 

Ozan Kardeşim ilk kez tanıştığım birine yazdıklarımı yazmam olmazdı. 

Yazmadım da zaten... :)

Hoş geldin aramıza değerli kardeşim 

Emrah,Eren,Yusuf ve Murat abi,hepinize çok teşekkür ederim.Burada olduğum için çok mutluyum ben de,sizin aranızda...

Şimdiye kadar forumlarda pek vakit geçirmedim,dolayısıyla forumlardaki muhabbetlerden ve buralarda oluşan sinerjilerden habersizim.Ama o kadar yoğun hissettim ki burada,bir aile havasının yakalanmasının mümkün olacağını...

Birlikte güzel günlere.

:)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ozikıymetli kardesim ozan en az baban kadar dağerlisin bizim için

mavişle ilgili herşeyi burada öğrenebilirsin tekrar hoşgeldin 

sanırım forumumuzda tek baba oğul sizsiniz kıymetlimizsiniz :'(

@magic hocam bize ozanı kazandırdığınız için teşekkür ederiz

Merhabalar, ben Ömer yaşım 35 ve Bursa da yaşamaktayım.

Bir süredir yeni bir araç arayışındaydım. Bir çok alanda genelde Golf karşıma çıkmaktaydı.  Golf hakkında böyle güzel bilgiler bulunduran her konuda paylaşımcı ve yardımcı bir forum olması gerçekten harika. Ortam gerçekten güzel gözüküyor :)

En iyi dileklerimle, iyi forumlar...

Hoşbulduk. Sanırım dediğiniz gibi olacak gibi gözüküyor. Gerçi arkadaşım toyota auris için bastırıyor kendine göre bazı nedenlerden dolayı. Örnek vermek gerekirse golf için duyulan bazı dsg problemleri öne çıkıyor. VW dünya çapında o kadar fazla dsg li araç üretiyor ki sorunlu çıkanları oranlasınız inanıyorum ki çok azdır. Ayrıca Golfun ikinci eli değerlenmesi ve satılması toyotaya göre daha zayıf iddası. Tabi benim gönlüm Golften yana :)

@KuntiZ hocam size şu kadarını söyleyeyim aurisin en dolusuna ve golfün en boşuna bakın. Aradaki kalite farkını hissedeceksiniz. Bugün ağzına kadar dolu corolla inceledim. Torpido kumaş değil. Aydınlatma yok tirpidoda. 4 cam otomatik değil. Kumandadan cam açma yok. Kapı cepleri kumaş değil ve çok küçük. Makyaj aynalarının ışığı otomatik değil düğmeli. Bir çok dügmenin üzerinde ışık yok. Karanlıkta cam açma düğmesi aradım. Aklıma ilk gelenler bunlar ;) auris segmentinde alınabilecek son araçlardan biri bence. 

Birşey daha ekleyeyim. Katlanır ayna var ama hala içeriden düğme ile katlanıyor. Aşırı saçma. Medya cihazında klasorleme sistemi yok ve dokunmatik hassasiyeti çok kötü.

@yusuf Henüz Corolla yı inceleme fırsatım olmadı. Fakat test sürüşü yapmasam bile yeni Auris premium için bayiye gidip incelemede bulundum. Tabi ki bir Golf değil, o yüzden kendimi burada buldum  :)  Mesela ikinci eli aracın çok değer kaybediyor mu? Hani mesela bazı araçlar vardır 2. el de de tutulur Golf böyle bir araçmıdır? 

@yusuf Henüz Corolla yı inceleme fırsatım olmadı. Fakat test sürüşü yapmasam bile yeni Auris premium için bayiye gidip incelemede bulundum. Tabi ki bir Golf değil, o yüzden kendimi burada buldum  :)  Mesela ikinci eli aracın çok değer kaybediyor mu? Hani mesela bazı araçlar vardır 2. el de de tutulur Golf böyle bir araçmıdır? 
Ben ikinci elde aracını sıfır aldığından daha ucuza satan görmedim. Alıcısı da vardir her zaman. Ben 51.500e aldım 2014 kasım ayında. Şu an 54e ilan versem eminim 1 haftada satılır.

Geri
Üst Alt