Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Eski aracım skoda idi.Skoda forumunda çok güzel dostluklar edindim.Abi kardeş olduk.Hala aktifim skoda forumunda artık 40-45 kişi buluşur olduk.Allah nasip ederse golf buluşmalarına katılmak isterim:)

Merhaba. Adım ismail bursalıyım 26 yaşındayım içimdeki golf tutkusu hiç gitmedi 2 hafta önce sparişi verdim golf highline aracı kendime doldurdum ergo koltuk 18 durban u let geri görüş renkte karasızım beyaz dedim içim kırmızı dio hala işte. 2 haftadır takip ediyorum ilk msjım bu daha önce golf 4-5-6  kullandım bana aitti araçlar arkadaşlarım cevrem marka deyiştir dediler gittim opel astra 2014 cdti aldım pişmanlıgın hat saffasını yaşadım şimdi sattıgım gün golf siparişini verdim hem seriyi tamamlamak hemde tutkumu özlemimi gidermek adına araç 28 hazinda gelcek dediler uyuyamıyorum resmen bekleyen arkadaşlar üstad lar nası bir yol izlediniz paylaşırsanız sevinirm ?

Merhaba. Adım ismail bursalıyım 26 yaşındayım içimdeki golf tutkusu hiç gitmedi 2 hafta önce sparişi verdim golf highline aracı kendime doldurdum ergo koltuk 18 durban u let geri görüş renkte karasızım beyaz dedim içim kırmızı dio hala işte. 2 haftadır takip ediyorum ilk msjım bu daha önce golf 4-5-6  kullandım bana aitti araçlar arkadaşlarım cevrem marka deyiştir dediler gittim opel astra 2014 cdti aldım pişmanlıgın hat saffasını yaşadım şimdi sattıgım gün golf siparişini verdim hem seriyi tamamlamak hemde tutkumu özlemimi gidermek adına araç 28 hazinda gelcek dediler uyuyamıyorum resmen bekleyen arkadaşlar üstad lar nası bir yol izlediniz paylaşırsanız sevinirm ?
Aramıza hoşgeldiniz İsmail Hocam :)  

Golfünüze en kısa zamanda kavuşursunuz umarım. İşin zor kısmındasınız. Beklemek sıkıcı ve yorucu olabiliyor bazen ama sonucu mükemmele ulaşmak olunca beklemeye değer diye düşünüyorum. ;)  

Değerli İsmail Hocam;

Golf Tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Bu bağlantının bulunduğu kısıma "yeni konu aç" butonuna basarak ve yeni konu açarak forumdaşlarımızdan fikir alabilirsiniz.

Bu kısımda konu açtığınızda seve seve fikir belirtiriz.

http://www.golftutkusu.com/forum/71-golf-sipari%C5%9Fleri/

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaşlar. 2015 focus 1.6 Ti-VCT trend x sedan kullanıcısıyım. Eren arkadaşımın sayesinde golfe de büyük sempatim oluştu. Golfün iç hacminin genişliği ve ferahlığı ve iç malzemesinin kalitesi çok hoşuma gidiyor. 1.2 TSi motorun 1.6 atmosferim motordan daha performanslı olacağını tahmin ediyorum. bunun yanında olumsuz olarak gördüğüm özellikleri bagaj hacmi ve arka koltukların ortasından geçen aks körüğü. 

merhaba arkadaşlar. 2015 focus 1.6 Ti-VCT trend x sedan kullanıcısıyım. Eren arkadaşımın sayesinde golfe de büyük sempatim oluştu. Golfün iç hacminin genişliği ve ferahlığı ve iç malzemesinin kalitesi çok hoşuma gidiyor. 1.2 TSi motorun 1.6 atmosferim motordan daha performanslı olacağını tahmin ediyorum. bunun yanında olumsuz olarak gördüğüm özellikleri bagaj hacmi ve arka koltukların ortasından geçen aks körüğü. 
Bagaj ve körük konusunda haklisiniz. Bunları ne kadar kullandığınız önemli bu konuda ;)

Hoşgeldiniz  Golftutkusu Aile ortamında ki Forumumuza değerli arkadaşlar. :)  

@dgn @jerome @Bekir Ilk

Merhaba.Ben Ozan.15 yaşında bir lise hazırlık sınıfı öğrencisiyim.

Babam (@magic ) sayesinde forum ile tanıştım.2 haftadır Golf'ümüzü keşfetme yolunda,heyecan dolu adımlar atıyorum.En güzeli de her seferinde : "Aaaa bu da ne böyle,aaa arabanın şusu da varmış " demem oluyor.

Ben arabamızı "Transformers"ın yeni üyesi olarak görüyorum.Bir Autobot olarak rengi itibari ile de , Optimus Prime'ı andırıyor.Tabi bir tırın özelliklerini de taşıması gerektiği gerçeğini göz önünde bulundurmazsak :)

Şaka bir yana,arabamızı gerçekten çok seviyorum. Ve de sizlerin arasına katıldığım için gerçekten çok mutluyum.

Bol Golf'lü,bol kilometreli günler dilerim...

:) :) :)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ozi aramıza katılmana çok sevindim ;)  güzel bir yazı ile babasının oğlu ;)

@ozidegerli kardeşim aramıza hoşgeldin 

@magic hocamızada çok tesekkur ederim seni bize kazandırdığı için bol golf olduda bol km demiyelim  32000 oldu ilerlemesi üzüyor beni  :000061-medium:

Geri
Üst Alt