Ben Kimim? / Tanışma Konusu

03 Mart 2016 itibari ile bende aranıza katıldım. Golf sahibi değilim ama yakında alacağım. Güzel bir site yapmışsınız. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Bu arada İstanbul Maltepe'den aranıza katılıyorum. STFA da Proje Mühendisiyim. Hasta motorcuyum.
Aramıza hoş geldiniz. Nasıl bir araç var aklınızda. Opsiyonlara karar verdiniz mı.

03 Mart 2016 itibari ile bende aranıza katıldım. Golf sahibi değilim ama yakında alacağım. Güzel bir site yapmışsınız. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Bu arada İstanbul Maltepe'den aranıza katılıyorum. STFA da Proje Mühendisiyim. Hasta motorcuyum.
Aramıza hoşgeldiniz. Şimdiden hayırlı olsun aracınız.

Yılmaz Aslantürk  ü seviyorsunuz galiba :)

Wolfsburg dedi:
Yarışmaya Ankara'dan katılıyorum [emoji4]22 yaşındayım ,adım Selami.

Ecz. Okuyorum.

VW'le küçüklükten bir bağım var,B6 Passat,9N Polo,MK5 Plus Golf sevdiğim araçlarımızdı.

Sonra ilk aracım ,mk4 Golf aldım.

Sonra ki aracım olan 9N Polo aldım.

Daha sonra herşeyden sıkılıp C4 aldım. [emoji4]

Benden büyük insanları düşündüğümden,Retinalarını yakmamak için bol bol boşluk bırakarak yazarım [emoji4]
Hoşgeldiniz :) nick çok başarılı :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Wolfsburg'da ki Citroen

Değerli Hocam, 

Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Burada farklı marka ve model araçları olan ve hatta şimdilik  aracı olmayan katılımcılarımız da mevcut. 

Boşluk bırakmanıza gerek yok sanırım forumdaşlarımın pek çoğu henüz orta yaşın altındalar çünkü. 

@KabileReisi , @yusuf , @silvershadow , @EMRAH ATTS , @fcsrn Herkese ayrı ayrı hoşbulduk. :)

- @KabileReisi Otisabi hastasıyım doğal olarak yılmaz aslantürk hayranıyım.

- @yusuf hocam merhaba hafta sonu Maltepe Erel de test sürüşü yapacağım. Aklımda 1.2 TSI DSG Comfortline yada 1.4 TSI DSG Comfortline almak var. Metalik renk gümüş gri ve sürüş konfor paketi almayı düşünüyorum. Yılda en fazla 10 000 km yapan birisi olduğum için benzinli model tercih edeceğim. Bugüne kadar genelde İstanbul da yazları motorumla kışları ise opel astra arabamla gezmiş birisi olarak ilk defa Golf tecrübe edeceğim. İlk kez 0 Araç alacağım. Önerileriniz varsa her zaman açığım. Özellikle bayi indirimleri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.  Saygılarımla...

Benim araç 1.2 105 beygir;

Keşanda şehir içi 30 kuruş yakıyor. Hafta sonu uzun yol yaptım İstanbula doğru orada biraz şehir içinde gezmek zorunda kaldım dur kalk falan 24 kuruş yakmışım. @EMRAH ATTS@Otisabi

@KabileReisibende hafta sonu sirkeciye gittim sonra köye döndüm 6.3 6.4 ortalama ama 1.2 daha  az yakıyor 1.4 te @MSEhocamınki hariç

Selamlar,

40 yaşındayım, Mühendisim. İskenderundayım.

İlk kez golf araç sahibi oldum, daha yeni 250 km oldu.

Selamlar,

40 yaşındayım, Mühendisim. İskenderundayım.

Değerli Hocam, 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Aman Aracınızın rodajına dikkat

Hayırlı olsun. 

Selamlar,40 yaşındayım, Mühendisim. İskenderundayım.

Hocam aramıza Hoşgeldiniz.

Aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@KabileReisi , @yusuf , @silvershadow , @EMRAH ATTS , @fcsrn Herkese ayrı ayrı hoşbulduk. :)

- @KabileReisi Otisabi hastasıyım doğal olarak yılmaz aslantürk hayranıyım.

- @yusuf hocam merhaba hafta sonu Maltepe Erel de test sürüşü yapacağım. Aklımda 1.2 TSI DSG Comfortline yada 1.4 TSI DSG Comfortline almak var. Metalik renk gümüş gri ve sürüş konfor paketi almayı düşünüyorum. Yılda en fazla 10 000 km yapan birisi olduğum için benzinli model tercih edeceğim. Bugüne kadar genelde İstanbul da yazları motorumla kışları ise opel astra arabamla gezmiş birisi olarak ilk defa Golf tecrübe edeceğim. İlk kez 0 Araç alacağım. Önerileriniz varsa her zaman açığım. Özellikle bayi indirimleri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.  Saygılarımla...
Değerli Hocam, 

Öncelikle golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz. 

Kararınız hayırlı olsun.

1.2 ile 1.4 arasında devasa bir güç farkı yoktur.

Sadece 140 km/s ve üzeri yüksek hızlarda bu fark belirginleşir.

1.2 nin vergi ve yakıt avantajı ile kredi ile alacaksanız, kredi çekilen miktar azalacağı için bir miktar da buradan Kazancınız olabilir.

1.4 comfortline almak bana daima Highline alacaksanız bu farkları ödemek daha kabul edilebilir geliyor.

Şu alttaki başlığa bir göz atın dilerseniz. 

http://www.golftutkusu.com/topic/1043-14-tsi-motorlu-manuel-comfortline-m%C4%B1-12-tsi-motorlu-manuel-comfortline-m%C4%B1/

Geri
Üst Alt