Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Arkadaşlar herkese merhaba; yirmi küsür aracım oldu ve bunları tamamına yakını Alman ve Japon araçların oluşmakta,aynı zamanda motorsiklet konusunada vakıfım,Bursa'da otomotiv sanayiinde Süreç iyileştirme ve Kalite sorumluluğu yapıyorum.Destek verebileceğim konular olursa yardımcı olmayı çok isterim.Bu arada aracım 2015 Golf Mk7 1.4 tsi 125hp comfortline olup Şimdi den destekleriniz için teşekkür ederim..

Arkadaşlar herkese merhaba; yirmi küsür aracım oldu ve bunları tamamına yakını Alman ve Japon araçların oluşmakta,aynı zamanda motorsiklet konusunada vakıfım,Bursa'da otomotiv sanayiinde Süreç iyileştirme ve Kalite sorumluluğu yapıyorum.Destek verebileceğim konular olursa yardımcı olmayı çok isterim.Bu arada aracım 2015 Golf Mk7 1.4 tsi 125hp comfortline olup Şimdi den destekleriniz için teşekkür ederim..
Hoşgeldiniz hocam,

sektörden üyelerin olması çok güzel, burada golf 7 ile ilgili olarak birçok ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz,

sizden de mesela bu denli tecrübenizle alman ve japon araçların genel bir karşılaştırmasını yapmanızı, özel olarak golf ile diğer araçların karşılaştırıldıkları bölümde kullandığınız diğer araçlardan da bahsetmenizi isteyebiliriz,

hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz...

Hoş karşılamanız için çok teşekkür ederim, Golf ile ilgili diğer forum sitelerinde namınızı duydumda geldim diyebilirim, yaşadığınız kalite ve kullanım problemlerinden gelecek  sorularınızı cevaplamaktan onur duyarım, otomotiv sektöründeki tecrübeme çok küçük yaşlarda başlamamdan ve aktif olarak da devam etmemden dolayı antremanlıyım diyebilirim,tekrar çok teşekkür ederim.

Değerli hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

hocam aramıza hos geldınız 

Merhaba arkadaşlar Trabzondan Egemen, 1.2 dsg Comfort 2015 sonlarında aracımı aldım. Başka bir  golf forumuna üye olmuştum ama yılda 20bin küsür araç satan bir modele göre forumda çok az aktivite olduğunu görünce bir terslik olduğunu düşünüp golf tutkusu forumunu buldum. Faydalı zamanlar geçireceğimi umuyorum. 

selamlar...
@egemen Bir hemşerim daha gelmiş hoş gelmiş ;)

@DoğanRABACI siz de hoş geldiniz hocam ;)

@egemen 

Egemen hocam aramıza hoşgeldiniz. Golf konusunda olabilecek en doğru yerdesiniz emin olabilirsiniz :)  

@DoğanRABACI

Doğan hocam aramıza hoşgeldiniz. golturkiye.net'de isminizi görmüştüm far kararma probleminiz vardı yanlış hatırlamıyorsam. Şuanki durum nedir ?

@DoğanRABACI

Doğan hocam aramıza hoşgeldiniz. golturkiye.net'de isminizi görmüştüm far kararma probleminiz vardı yanlış hatırlamıyorsam. Şuanki durum nedir ?
hoşbulduk,ilginiz için teşekkür ederim.Şu an yetkili serviste rapor tutuldu ,değişim için beklemedeyiz.Burada da aynı sorun ile alakalı bir topik oluşturdum değişim gelir gelmez arkadaşları bilgilendireceğim 

Geri
Üst Alt