Ben Kimim? / Tanışma Konusu

aknasmub bakus99 Arkadaşlar hoş geldiniz.

Hocam bu ara civic ikinci el zor satılıyormuş duyduğum kadarıyla. Sizinki kaç model ve neden memnun değilsiniz acaba.

yusuf dedi:

Hocam bu ara civic ikinci el zor satılıyormuş duyduğum kadarıyla. Sizinki kaç model ve neden memnun değilsiniz acaba.
Yusuf hocam merhaba.

Aracım 2013 model, fabrika çıkışı lpgli,otomatik,elegance,tüketiminden memnunum.

Araçla ilgili sıkıntım yok fakat araç biraz büyük,eşim zor kullanıyor.

Bu yüzden satıp C sınıfı hb araç almak istiyorum.

Hb araçlar bana daha çok hitap ediyor, sedana ısınamadım.

Eski aracım 2009 honda civic hb idi.

Bu yüzden satmak istiyorum.

aknasmub dedi:

Yusuf hocam merhaba.

Aracım 2013 model, fabrika çıkışı lpgli,otomatik,elegance,tüketiminden memnunum.

O aracı almayı düşünen çevremde çok insan var. O yüzden kullanıcı bilgisi önemli ;)

yusuf dedi:

Yusuf hocam merhaba.

O aracı almayı düşünen çevremde çok insan var. O yüzden kullanıcı bilgisi önemli ;)
Burayı da kirlettik biraz, aracın sıkıntısı yok hocam. yıllarca kullanılabilir.

Değerli Onur Hocam;

Bu sözleri duymak güzel ama sizden duymak ayrıca güzel.

Gayemiz tam da sizin bahsini ettiğiniz gibi dostluğun bir araya getirdiği, değil Golf'ü 1.5 yıl önce tıpkı benim gibi  pazar arabası bile olmayan birinin dahi katılımından kıvanç duyacağımız bir ortam yaratmak...

Fanatiklikten uzak, herkesi kucaklayan, ötekileştirmeyen bir ortam hayalimin gerçek olabileceğine...

size daha önce de söyledim ama söylemekten sıkılmayacağım kesin....

İyi ki varsınız...

Değerli Hocam Hoş geldiniz aramıza..

Dilerim hayallerinize kavuşursunuz. :)

merhabalar adim firat donanim haberde cok takip ediyordum sizi  simdi artik burday aranizda 32 yasindayim 2011 vtec kullaniyordum satdim aracimi 17 nisanda golf siparis etdim beklemedeyim insallah her sey gonlunuzce olur burda herkeze iyi forumlar dilerim

7flog dedi:
merhabalar adim firat donanim haberde cok takip ediyordum sizi  simdi artik burday aranizda 32 yasindayim 2011 vtec kullaniyordum satdim aracimi 17 nisanda golf siparis etdim beklemedeyim insallah her sey gonlunuzce olur burda herkeze iyi forumlar dilerim
Hoş geldiniz hocam. Hangi aşamada aracınız

aracimim asamasi mayis in 14 araciniz uretime planlandi diyordu bugunde bakdim halen ayni ne zaman deisir acaba tahmini ne zaman alimde olur aracim fikriniz varmi acaba

Merhabalar,Ben Ahmet aynı nikle donanımhaberden geldim.26 yaşındayım Aslen Kahramanmaraş'lıyım Şuan iş dolayısıyla İzmir'de yaşıyorum.Elektronik teknikeriyim,Evliyim 5 aylık bir oğlum var şuan bir Golf'üm yok ama ileride böyle bir hayalim var.

ahmet3976 dedi:
Merhabalar,Ben Ahmet aynı nikle donanımhaberden geldim.26 yaşındayım Aslen Kahramanmaraş'lıyım Şuan iş dolayısıyla İzmir'de yaşıyorum.Elektronik teknikeriyim,Evliyim 5 aylık bir oğlum var şuan bir Golf'üm yok ama ileride böyle bir hayalim var.
Değerli Hocam

aramıza hoşgeldiniz

hayallerinizden ötesidir Golf ve size hayallerinizin ötesine kavusmanızı dilerim....

ahmet3976 dedi:
Hoş geldiniz hocam. Tez zamanda golf e kavuşursunuz inşallah.

Geri
Üst Alt