Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhabalar, 15 Şubattan bu yana forumu takip etmekteyim. Artık aktif olarak yazacağım. Adım Onur, İstanbul Kadıköylüyüm. Aracım, Ocak 2016'da teslim aldığım Golf 7 1.6 TDI Highline Manuel. İyi forumlar dilerim.
Değerli Onur Hocam Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Selam herkese. Forumunuzu zaten takip ediyordum. Adım Cihad ve adiyamanliyim. Ben de golf 1.4 tsi highline dsg siparişi verdim. Güzel sohbetler ve güzel vakit geçirmek temennimdir. 
Değerli Cihad Hocam;

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Arkadaşlar herkese merhaba, foruma Ankara'dan 2015 Golf 1.4 TSI Highline ile katılıyorum. Çok faydalı bilgiler için emeği geçenlerin eline sağlık.
Değerli Gökhan Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Aramıza benim gibi yeni katılan tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Ben konuları okumaya çalışmaktan pek yazmaya fırsat kalmıyor açıkçası ama bilgi sahibi olmadan da fikir yürütmek gibi bir huyum olmadığından öncelik okuyarak öğrenmekte şu sıralar.

@Adv_Dbldegerli hocam tekrar hosgeldiniz aramıza burada golfe dair herşeyi bulabılırsınız şüpheniz olmasın saygılarımla :'(

Merhabalar ben Evren Düzce'den katılıyorum aranıza.

Kısmet olursa Golf 1.2 Tsi Comfortline siparişi verme arifesindeyim. Keyifli bir ortam olduğu görüp ben de katılmak istedim. Daha aracı almadan birçok şey öğrendim bu site sayesinde. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Kısmet olursa Golf 1.2 Tsi Comfortline siparişi verme arifesindeyim. Keyifli bir ortam olduğu görüp ben de katılmak istedim. Daha aracı almadan birçok şey öğrendim bu site sayesinde. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
evren hocam armıza hosgeldiniz

Değerli Hocam, 

Golf tutkunu Dostlarımın arasına hoş geldiniz 

Aramıza hoş geldiniz. Işık paketi eklemenizi öneririz ;)

Geri
Üst Alt