Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@EMRAH ATTS Hoşbulduk hocam. Geldim ama üzgün geldim :(  

Bu ayın sonunda 1.4 tsi highline manual tungsten gri + sunroof aracım gelecek ama Voice tuşu olmadığı için appconnect'i kullanamayacağımı öğrendim biraz önce bu forumdan.

Şu an çok üzgünüm :(  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Cibuti degerli hocam bununla ilgili @HaK hocamızda sıkıntı yasamıştı

üzmeyin kendinizi aracınıza otuş için çekingen yaklasmanıza gerek yok

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanmanızı dilerim  :'(

@EMRAH ATTS Teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için.

İçim hep buruk kalıcak bu appconnect yüzünden. 

Peki ben şimdi appconnect olmadan telefonumdaki navigasyonu nasıl kullanıcam :(

@HaK hocamız bu sorunu nasıl çözmüştü, ya da çözdü mü?

Bu appconnect olayını bahane olarak kullanıp ekstra indirim mi istesem.

@Cibuti degerli hocam @HaK hocamız almadı aracı ama baska sorunlarda çıkmıştı 

app connect ile ilgili en iyi bilgiyi size @yusuf @MSE hocamız verebilir 

bildiğim servis ücret karsılıgı aktıf ediyordu

@EMRAH ATTS siz kullanıyo musunuz appconnect'i nasıl hocam sipariş iptal etmeye değer mi napayım bilemedim şuan. 

@EMRAH ATTS siz kullanıyo musunuz appconnect'i nasıl hocam sipariş iptal etmeye değer mi napayım bilemedim şuan. 
Tekrar siparişe değecek birşey mı tartışılır. Hak hocamın durumu biraz daha farklıydı. Sadece bu özellik için 3 ay daha bekleyip yeni zamlar istemezsiniz bence.

@EMRAH ATTS Teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için.

İçim hep buruk kalıcak bu appconnect yüzünden. 

Peki ben şimdi appconnect olmadan telefonumdaki navigasyonu nasıl kullanıcam :(

@HaK hocamız bu sorunu nasıl çözmüştü, ya da çözdü mü?

Bu appconnect olayını bahane olarak kullanıp ekstra indirim mi istesem.
Merhaba Hocam, siparişiniz hayırlı olsun öncelikle.

Doğrudur, siparişimi iptal ettim Mart ortasıydı. Şu anda istediğimiz özelliklerde aracımız geldi ve teslim aldık.

Ben, aracı ayıplı olduğu için red ettim. Katalogda görülen highline araca ait medya cihazı ile -teyit edildiği halde- gelen medya cihazı farklıydı. Bununla birlikte araç 2016, bazı parçalar ise 2015 modeldi. Asıl neden de müşteriyi kandırma zihniyetine karşı tepki koymaktı. Eğer bu tür araçları almaz, geri çevirirsek Türkiye müşterisine bakış açısını da değiştirebiliriz diye düşünmüştüm. Hala da öyle düşünüyorum. 

Durumun Benim gibi ise yani acelen yoksa, paran hazırsa, daha kabiliyetli cihazı almamak kafana takılacaksa, siparişine KA1 GGK'yı ilave ederek yenile. Benim öyleydi, 91 gün vadeli yatırdığında hem zamları karşılıyorsun, hem de KA1 bedavaya geliyor

Saygılar...

Herkese merhaba,

Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Adım Metin. Yazılım Mühendisiyim. Özel bir şirktte çalışıyorum. Mevcut kullandığım arabam ailemin verdiği 2011 modelToyota Auris 1.33 Life. Kullandığım 5 yıllık süreçte ve 77 bin KM de hiç sıkıntı sorun yaşamadım. Artık kendi arabamı alma zamanım gelmişti ve bu hafta gemiye binmeye hazır bir araç için sipariş verdim. İnşallah bu ayın sonunda ilk Golf'üme ve en önemlisi ilk kendi arabama sahip olacağım.

Herkese kazasız sürüşler, iyi forumlar dilerim.

Herkese merhaba,

Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Adım Metin. Yazılım Mühendisiyim. Özel bir şirktte çalışıyorum. Mevcut kullandığım arabam ailemin verdiği 2011 modelToyota Auris 1.33 Life. Kullandığım 5 yıllık süreçte ve 77 bin KM de hiç sıkıntı sorun yaşamadım. Artık kendi arabamı alma zamanım gelmişti ve bu hafta gemiye binmeye hazır bir araç için sipariş verdim. İnşallah bu ayın sonunda ilk Golf'üme ve en önemlisi ilk kendi arabama sahip olacağım.

Herkese kazasız sürüşler, iyi forumlar dilerim.
Değerli Metin Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Benim de ilk aracım Golf oldu...

Fakat bir kötü tarafı var bir üst segmente çıkmadan daha başka marka ve model gözünüz görmüyor..

Değerli Metin Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Benim de ilk aracım Golf oldu...

Fakat bir kötü tarafı var bir üst segmente çıkmadan daha başka marka ve model gözünüz görmüyor..
Hoşbuldum.

Teşekkür ederim sıcak karşılamanız için. İşin gerçeği gönlüm Seat Leon'da idi. Ama müşteriye kötü davranmaları ve bütçemin el vermesiyle Golf sahibi olabiliyorum. Bu sebeple mutluyum. Highline alamasaydım Seat Leon ilk hedefimdi. Lakin hayalim BMW 3.20d. İnşallah birgün kısmetse ona çıkıp jübileyi yapacağım :p

Geri
Üst Alt