Mk7 Comfortline İçin Aksesuar Önerileri

Crouse control yapabilirsiniz,elimde Crouse control tuşları ve çerçevesi mevcut,sıfır gibi.Düşünürseniz iletişime geçin

teşekkür ederim. istanbulda bunları yaptırabileceğim yer önerisinde de bulunabilir misiniz?
Merhabalar,ben forum sitesi Tuning aksesuar ,Sponsor firma sözcüsü Okan. aracınız için Kayan sinyalli 7.5 görünüm çift J far istediğinize göre R Veya Gti dizayn Çift u Kayan sinyal far, arka dinamik sinyal kayan sinyalli stop , katlanır ayna, kaporta aksamı Body kit çeşitleri ' R- R LİNE - GTİ - 7.5 GÖRÜNÜM R LİNE şeklinde sizlere yardımcı olmak isterim. Dilerseniz istekleriniz doğrultusunda söylemiş olduğum ürünlerin boya montaj , elektrik işlemleri içinde sizlere yardımcı olabilirim, Sağlıklı bilgi açısından @metinkar ile Direkt iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,ben forum sitesi Tuning aksesuar ,Sponsor firma sözcüsü Okan. aracınız için Kayan sinyalli 7.5 görünüm çift J far istediğinize göre R Veya Gti dizayn Çift u Kayan sinyal far, arka dinamik sinyal kayan sinyalli stop , katlanır ayna, kaporta aksamı Body kit çeşitleri ' R- R LİNE - GTİ - 7.5 GÖRÜNÜM R LİNE şeklinde sizlere yardımcı olmak isterim. Dilerseniz istekleriniz doğrultusunda söylemiş olduğum ürünlerin boya montaj , elektrik işlemleri içinde sizlere yardımcı olabilirim, Sağlıklı bilgi açısından @metinkar Direkt benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
merhaba okan bey. sizinle irtibata geçeceğim. teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
1-ilk önce higline 17 inç jant taktır. kardeşim arabanın kaderi değişiyor.
2-7.5 arka difizor taktir, cok yakisiyor
3-Otomatik far, yağmur sensörü
4-Önlere Park sensörü
5-Çift j var - arka stoplara kayan Dinamik sinyal, ,Sislere H11 led ampul taktır.
6-Kaylanır Ayna
7-Higline ön panjur
8-Cam Etrafı krom çıta, Kapılara krom çıta
9-Andorid Multimedia ve Geri görüş kamera
10-Adaptif Curus kontrol
11-Hayalet Ekran
12-Koltuk ısıtma
13-Sürüş modu seçimi
14-kör nokta uyarı
listeye ekledim 7.5 arka difizor taktir, cok yakisiyor

Son düzenleme:

Geri