Seat Leon FR ACT DSG

Tam bir ay oldu arabayı alalı şimdiye kadar bir kaç değişiklik yaptım torpido içi led ampul , geri vites led ,  4D paspas , bagaj havuzu ve oem pedal takımı montajı yaptık. Bugün de arka ayak aydınlatmayı takabildik sonunda arabayı aldık alalı bagajda geziyordu :) Onun dışında geçtiğimiz pazar günü boya koruma işini hallettik. Kaldı geri görüş kamerası :D

JAgE3j.jpg

z5zEn9.jpg

Polisaj işlemlerinde çok fazla fotoğraf var kaporta kısmından fotoğraf alamadım beyaz olduğu için öncesi - sonrası çok belli olmuyor çünkü ışık ekipmanımız falanda olmadığından kusura bakmayın fotoğrafları öncesi , sonrası şeklinde sırayla paylaşıyorum tekrar eline sağlık Yıldıray abimin MaşAllah'ı eksik etmezseniz sevinirim :)

3D Motor Temizleyici + Motor Koruma
3D Hd Cut Pasta
Menzerna FG400 , PF2200 Hare Giderici
Chemical Guys White Lights Cila
3D Jant Temizleyici
Atas Lastik Parlatıcı
Meguiars Metal Polish

Rk56Ma.jpg

3L4R0r.jpg

pzQYZq.jpg

kBPYNr.jpg

NAQbvY.jpg

a3ZBOB.jpg

YkG5Xj.jpg

8ZyE4k.jpg

D2vkNl.jpg

qMX2oQ.jpg

MpMln2.jpg

QBdgrG.jpg

XkzYQj.jpg

bDo4z0.jpg

d3Vqyr.jpg

57OR5l.jpg

0n52Mo.jpg

4rJRBJ.jpg

Zky1P3.jpg

A7lYRr.jpg

210QVE.jpg

BPB95L.jpg

Ortalama yakıt tüketimim şehir içinde şu sekilde 6.5 - 7.5 arası karma kullanım arada bir gazlamalı , dur kalk trafik , klima açık. Bir depo 210 liraya doldu karma kullanımla Bursa içi 800 km yol yaptım merak edenlere duyurulur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Gökhan Bilgin Maşallah hocam, emeğinize sağlık, özellikle kapılardaki siyah kısımlar dehşet olmuş, ayna gibi mübarek, zevkle ve keyifle güle güle kullanın.

@Gökhan Bilgin güzel çalışmalar kardeşim tebrik ederim , Yıldıray kardeşimle de eski bir tanışıklığımız vardır çok titiz ağır başlı bir arkadaştır , kısmet olursa bende birgün ziyaret edeceğim, Bursa daki en doğru adamla iş birliği yapmışsın :)

@Gökhan Bilgin güzel çalışmalar kardeşim tebrik ederim , Yıldıray kardeşimle de eski bir tanışıklığımız vardır çok titiz ağır başlı bir arkadaştır , kısmet olursa bende birgün ziyaret edeceğim, Bursa daki en doğru adamla iş birliği yapmışsın :)
Sağol abi teşekkür ederim. Yıldıray abiyle yıllardır devam eden abi kardeşliğimiz var çok şükür hiç kırmaz beni :) Yarın da arkadaşımın leon fr aracını yapacaklar akşam üzeri 19.00 gibi ben de yanların da olurum eğer müsaitsen sen de uğra tanışmış oluruz hem özelliklerini açarız senin aracın :)

@Gökhan Bilgin

Maşallah...Aracınız hayırlı olsun...2 yıl mk2 leon cupra kullanmış biri olarak,hoş anılarım vardır...Kalite açısından tabiki golfle kıyaslamayacağım lakin aynı motorların kullanılması ve dış görünüş sportifliği açısından yakışıklı ve albenili bir araç...Üstlerde yan yana çektirdiğiniz fotolardaki mk2(son makyajlı hali)  nin stoplarını da beğenirim..Hele ki kırmızı rengin siyah jantlı ve yaylı hali çok tatlı duruyor(FR) sabah biri yanımdan geçti tatlıda bir egzoz tınısı vardı ki... :'(

@Gökhan BilginMaşallah...Aracınız hayırlı olsun...2 yıl mk2 leon cupra kullanmış biri olarak,hoş anılarım vardır...Kalite açısından tabiki golfle kıyaslamayacağım lakin aynı motorların kullanılması ve dış görünüş sportifliği açısından yakışıklı ve albenili bir araç...Üstlerde yan yana çektirdiğiniz fotolardaki mk2(son makyajlı hali)  nin stoplarını da beğenirim..Hele ki kırmızı rengin siyah jantlı ve yaylı hali çok tatlı duruyor(FR) sabah biri yanımdan geçti tatlıda bir egzoz tınısı vardı ki... :'(
Sağol abi yan yana çektiğim mk2 fr eski aracım onu daha çok seviyordum karakter sahibi bir otomobil mk3 yenilikçi yakıt vs daha iyi onun dışında mk2 efsanedir :)

Hocam Allah kaza bela vermesin Güzel günlerde kullanın

@Gökhan Bilgin Kardeşim işlerimin yoğunluğu sebebiyle daha yeni gördüm yazını , inşallah birgün oturur birşeyler içer muhabbetimizi daimleştiririz , özelden numaramı atıyorum , görüşmek dileğiyle.

Çarşamba günü aracımı İstanbul'a sattım gerçekten şunu bir kez daha görmüş oldum vag grubuna çok felaket bir talep var hele doluysa aracınız anında satılıyor 75'e aldığım aracımı ilana koyduktan bir hafta sonra 79'a sattım benim gibi dolu golf'e gücü yetmeyenlere güzel bir alternatif fr ama dostça bir uyarı yapayım trim sesleriyle ilgili takıntınız varsa uzak durun fr'dan :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt