Seat Leon FR ACT DSG

@Gökhan Bilgin hayırlı olsun güle güle binin. Leon fiyat performans aracı benim gözümde. Kimseye fr aldığı için yanlış yaptın diyemem [emoji4] i30 megane ceed falan alsa derdim ama.
Sağol abi teşekkür ederim :) dsg olsun dolu olsun dedik böyle bir fırsat çıkınca kaçırmak istemedim açıkçası :)

Hocam hayırlı olsun , donanımlar ile şahane aracınız, 18" jantlar çok yakışmış, güle güle kullanın zaten leon golfün kardeşi.
Teşekkür ederim kesinlikle bu araba 18 jant ile alınmalı arkadaşımda var 17'li benimde daha önce manuel 140'lık olan aracım 17 janttı çok fark var çok kaliteli duruyor araba :)

Teşekkür ederim kesinlikle bu araba 18 jant ile alınmalı arkadaşımda var 17'li benimde daha önce manuel 140'lık olan aracım 17 janttı çok fark var çok kaliteli duruyor araba [emoji4]
Peki 18 ile aracın süspansiyon sertliği nasıl, konfor düşüşü çok hissediliri mi? Ve bununla beraber çok daha iyi olan yol tutuş hissi nasıl?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Peki 18 ile aracın süspansiyon sertliği nasıl, konfor düşüşü çok hissediliri mi? Ve bununla beraber çok daha iyi olan yol tutuş hissi nasıl?

18 ile fark olmuyor çünkü fr'lar zaten spor süspansiyon ile geliyor 17 ve 18 iki jantıda kullandım biliyorum o yüzden sertlik olarak bir fark yok jantlar arasında ama sertlik olarak araba kütük gibi her şeyi hissediyorsunuz ailesinde küçük çocuğu vs olanlar için kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir araç. Yol tutuş olarak şöyle söyleyeyim net araba yol tutmuyor sürekli patinaja kalıyor kafadan kopuyor arkası ayrı kopuyor

Seat forumu olarak her cuma sabit olan buluşmamızdaydık dün gece yine ( SCT ) kafede buluşup çay kahve yaptıktan sonra kendin pişir kendin ye mantığında ki vatan oto yıkama self servis'e gidip araba yıkadık bunlar da fotoğraflar :)

E8AJkD.jpg

D25Jpy.jpg

Mk2 eski aracım yan yana fotoğrafları olsun istedim insanın tanıdığına araba satması çok güzel bir şeymiş sürekli gözümün önünde ve aynı temizlikte kalıyor çok şükür :)

m6NLm2.jpg

Bu arada yazmayı unutmuşum logo kamera yapacağız kısmetse wireless olarak daha önce plakalığa olacak şekilde çok kamera montajı yaptım ama logo içine koymayı düşünüyorum şimdi ilerleyen zamanlarda paylaşırım olumlu olumsuz :)

18 ile fark olmuyor çünkü fr'lar zaten spor süspansiyon ile geliyor 17 ve 18 iki jantıda kullandım biliyorum o yüzden sertlik olarak bir fark yok jantlar arasında ama sertlik olarak araba kütük gibi her şeyi hissediyorsunuz ailesinde küçük çocuğu vs olanlar için kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir araç. Yol tutuş olarak şöyle söyleyeyim net araba yol tutmuyor sürekli patinaja kalıyor kafadan kopuyor arkası ayrı kopuyor
Cevap için teşekkür ederim, kafadan kopmalar motorun kuvvetli yapısından, fr da spor süspansiyon olduğunu biliyordum 15 mm de daha alçak, ama yanak ve lastik kaynaklı ekstra bir sertlik var mı diye sordum. Aynı ise 18 tercihi çok yerinde olmuş, Leon dış tasarım olarak Golf'ten daha yırtıcı :) ama iç tasarım da biraz geri ne yazık ki.

Maşallah. Hayırlı olsun :)  

İlk arabam 2006 leon du ve dünyanın en güzel arabasıydı, kazasız belasız günler. İnş bir gün 2012 cupra sahibi olabilirim :)

@Gökhan Bilgin

Değerli Hocam;

Merakla bekliyoruz kamera montaj denemenizi ve görselleri.

Yalnız MK2 Leon'un plaka da konuşuyor resmen..

Maşallah hepsine.

Hayırlı olsun ,iyi günlerde kullanın.

İlk arabam 2006 leon du ve dünyanın en güzel arabasıydı, kazasız belasız günler. İnş bir gün 2012 cupra sahibi olabilirim :)
Parasına güzel arabalar leon'lar teşekkür ederim inşallah istediğinizi alabilirsiniz :)

@Gökhan Bilgin

Değerli Hocam;

Merakla bekliyoruz kamera montaj denemenizi ve görselleri.

Yalnız MK2 Leon'un plaka da konuşuyor resmen..

Maşallah hepsine.
Teşekkür ederim mk2'deki gibi lfr almak istedim hatta iki tane boşta plakada buldum ama uyuzluklarına denk geldim heralde vermediler sıradan plaka verdiler malesef

Geri
Üst Alt