Seat Leon FR ACT DSG

GokhanB

Katılımcı Üye

İsim
Gökhan Bilgin
Arkadaşlar merhaba yine golf hayranı olarak seat leon araç almak durumunda kaldım güzel denk geldi çünkü :) All star donanım 1.2 tsi'a o kadar para vermeye ve imkanımız olmadığı için aslında yanaşmadık araba bakarken şansa bu araç denk geldi 2015 model 12 k. kilometre'de beyaz renk'te ve opsiyonları şu şekilde 18 jant , 6.5 ekran , seat sound ve f1 kulakçık olunca benim tabirimle TR paketi :D kaçırmadık geçtiğimiz hafta almış bulunduk fotoğrafları paylaşayım şimdilik bir kaç bir şey yakıt ve yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili paylaşım yapmaya devam ederim keyifli forumlar :)

pzN4ka.jpg

kB8rpD.jpg

8ZLn57.jpg

D25Xmv.jpg

YkEPpZ.jpg

Çok eksik olsakta bir kısım seat'çı olarak geçen akşam buluştuk normal'de üç beyaz üç kırmızıyız :)

a3NqpQ.jpg

NA2VNX.jpg

Şimdiye kadar spor pedal takımı , torpido lambası hariç her yer led o yüzden torpido lambasını led olanla değiştirdim ve geri vites lambasını led olanla değiştirdim. Bundan sonra boya koruma işlemleri var onun için de yıldıray abimin müsait olduğu zamanı bekliyorum maşAllah'ı esirgemezseniz sevinirim

Yapılacaklar : Boya koruma ( polisaj işlemleri ) Retrofit arka ayak aydınlatma aldık montajı kaldı , golf gibi torpido , kapı içleri vs süet kaplamak muhtemelen başka bir şey yapmam :)

Arkadaşlar merhaba yine golf hayranı olarak seat leon araç almak durumunda kaldım güzel denk geldi çünkü [emoji4] All star donanım 1.2 tsi'a o kadar para vermeye ve imkanımız olmadığı için aslında yanaşmadık araba bakarken şansa bu araç denk geldi 2015 model 12 k. kilometre'de beyaz renk'te ve opsiyonları şu şekilde 18 jant , 6.5 ekran , seat sound ve f1 kulakçık olunca benim tabirimle TR paketi [emoji3] kaçırmadık geçtiğimiz hafta almış bulunduk fotoğrafları paylaşayım şimdilik bir kaç bir şey yakıt ve yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili paylaşım yapmaya devam ederim keyifli forumlar [emoji4]
pzN4ka.jpg

kB8rpD.jpg

8ZLn57.jpg

D25Xmv.jpg

YkEPpZ.jpg

Çok eksik olsakta bir kısım seat'çı olarak geçen akşam buluştuk normal'de üç beyaz üç kırmızıyız [emoji4]

a3NqpQ.jpg

NA2VNX.jpg

Şimdiye kadar spor pedal takımı , torpido lambası hariç her yer led o yüzden torpido lambasını led olanla değiştirdim ve geri vites lambasını led olanla değiştirdim. Bundan sonra boya koruma işlemleri var onun için de yıldıray abimin müsait olduğu zamanı bekliyorum maşAllah'ı esirgemezseniz sevinirim

Yapılacaklar : Boya koruma ( polisaj işlemleri ) Retrofit arka ayak aydınlatma aldık montajı kaldı , golf gibi torpido , kapı içleri vs süet kaplamak muhtemelen başka bir şey yapmam [emoji4]
Maaşallah hocam güle güle kullanın.Araç mükemmel.Led paket dsg daha ne olsun.zaten genç LEON da yok yok.tekrardan hayırlı olsun.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

kazasız belasız mutlu gunlerde binmeniz dileğiyle.

Gule gule.kullanin aracinizi. Leon fr cok guzel gozukuyor. Hala doner doner bakarim. Acaba fr mi alsaydim diye de dusunurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Leon FR çok şık bir otomobil. tdi dsg  FR  varmı? 

@Gökhan Bilgin hayırlı olsun güle güle binin. Leon fiyat performans aracı benim gözümde. Kimseye fr aldığı için yanlış yaptın diyemem :) i30 megane ceed falan alsa derdim ama.

Hocam hayırlı olsun , donanımlar ile şahane aracınız, 18" jantlar çok yakışmış, güle güle kullanın zaten leon golfün kardeşi.

Orhan Hoca dedi:
Hayırlı olsun gayet şık. :'(

sadece el freni otomatik olaydı iyiydi. bulunduğu alana da sürgülü kapaklı eşya gözü gayet güzel giderdi. bunu neden böyle yapmıyorlar anlamadım.

@Gökhan Bilgin
Abi ilk gelen 2013 leon'larda far yıkama orta kapaklı göz ve yolcu koltuğu altında çekmece vardı ama artık opsiyon olarak bile alamıyorsunuz orta kapaklı gözü iptal etme sebepleri ses yapıyormuş dediklerine göre bilmiyorum artık nedir ne değildir. Sertliği dışında yakıt vs çok memnunum benim gibi golf alamayanlar için aklında soru işareti kalan fr için her türlü yardımcı olurum :)

maşallah , hayırlı olsun . estetik bir araç.

Maaşallah hocam güle güle kullanın.Araç mükemmel.Led paket dsg daha ne olsun.zaten genç LEON da yok yok.tekrardan hayırlı olsun.2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Sağol abi teşekkür ederim :)

Gule gule.kullanin aracinizi. Leon fr cok guzel gozukuyor. Hala doner doner bakarim. Acaba fr mi alsaydim diye de dusunurum.
Golf alınabiliyorken leon alınmaz hocam tüm samimiyetimle söylüyorum bunu :)

Geri
Üst Alt