Park Lambaları ile Sis Lambasının Yanması Kodlaması

Resul911

Üye
İsim
Resul
Araç
Golf 1.4 TSİ Mk7 140hp R-Line
Merhaba;

park lambalarını açınca sis lambaları da yansın istiyorum.
fakat %40 şiddetinde yansın sis lambasını yakınca ise %100 yansın
bu şekilde kodlama yapabilir miyiz?

Merhaba;

park lambalarını açınca sis lambaları da yansın istiyorum.
fakat %40 şiddetinde yansın sis lambasını yakınca ise %100 yansın
bu şekilde kodlama yapabilir miyiz?
Yapınca benim karşımdan gelmeyin lütfen.
Gereksiz yere sis lambası yakan ve karşıdan gelen araçlar istisnasız nasipleniyorlar benden.

Yapınca benim karşımdan gelmeyin lütfen.
Gereksiz yere sis lambası yakan ve karşıdan gelen araçlar istisnasız nasipleniyorlar benden.
yazdığımı okusaydın karşı tarafı rahatsız etmeyecek şekilde kodlama yapacağımı anlamış olurdun.

yazdığımı okusaydın karşı tarafı rahatsız etmeyecek şekilde kodlama yapacağımı anlamış olurdun.
Okumadığımı nerden çıkardınız.
Sis lambası yanacak mı, yanacak.
Gerisi teferruat.

sis farlarını açmanın güzel göründüğünü düşünen başka millet var mı acaba?
hele ki arka sis açanları ölsem yine anlamayacağım, geçtim güzel görünmeyi kötü görünüyor.

sis farlarını açmanın güzel göründüğünü düşünen başka millet var mı acaba?
hele ki arka sis açanları ölsem yine anlamayacağım, geçtim güzel görünmeyi kötü görünüyor.
Araç üreticileri siste kendiliğinden yanan sis lambası yapsa en çok ben sevineceğim sanırım.

Okumadığımı nerden çıkardınız.
Sis lambası yanacak mı, yanacak.
Gerisi teferruat.
sis ampullerinin seviyesini park lambalarının seviyesine indirip kullanmak istiyor anladığım kadarıyla. Birçok aracta sisin yanında mevcut bölgede var. göz almalık bir durum olacağını sanmıyorum.

sis ampullerinin seviyesini park lambalarının seviyesine indirip kullanmak istiyor anladığım kadarıyla. Birçok aracta sisin yanında mevcut bölgede var. göz almalık bir durum olacağını sanmıyorum.
Aynen dediğiniz gibi düşünüyorum. Sis ibaresini görünce insanlar ön yargı ile yaklaşıyor.
Konumuza dönecek olursak kodlama ile bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Geri
Üst Alt