Pasifik Mavi

silvershadow dedi:
1500₺ ye yaptırdık hocam

1.4 tsı manuel highline. (Pasifik mavi.  Cam tavan+keyyles entry)
hocam imzanız çok şık olmuş. bu her mesajınızın sonundaki 1.4 tsi manuel highline diye devam eden kismi her seferinde kopyalıyor musunuz? aslında artık orası olmasa da olur.
Değerli Murat Hocam;

Golf tutkunu

Rekortmen katılımcımız;

trim uzmanımız;

Detay profesörümüz

nerelerde bu aralar?
estagfurullah hocam. Haklısınız baya azaldı katılımım. Bazı günler sadece okuyabiliyorum mesajları. İçimden yazmak da geliyor ama bilgisayarın basına oturamadigim günler oluyo. Telefon da malum 4s :) iskence biraz

Yeni hastaneme başladım. Alışma sürecinde kafam baya dolu. Bedenen de yorulunca biraz uzaklaştım.

Ama inanın bu site, telefonu elime aldığımda eksisozluk, ligtv, webaslan, Twitter ile birlikte açıp baktığım demirbaşlardan :)

İnşallah is yerime alıştıkça eski tempomuza kavuşuruz

Pasifik Mavi Candır :)

V0M8kj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE , tapatalk ile az önce attığım  ( yukarida) mesajimin altinda oesaji yazdığım telefonun açıklaması çıkıyor. Bunu kapatıp degistirebiliyor muyuz ?

@major24 Tabiki değişiyor hocam.

-Cevap yaz kısmının solunda kalan + butonuna basın, klavye açılacaktır,

-Klavyenin üst kısmında simgeler vardır en sağda "..." üç noktaya dokunun klavye kaybolacaktır,

-BBCode, Fotoğraf Paylaşma, Video Sharing ve imza seçeneklerini göreceksiniz. Oradan imzanızı kapatabilir ya da değiştirebilirsiniz.

Ayrıca;

-Tapatalk'ın ilk ekranında sağ altta "Bana" diye bir bölüm vardır. Oradan "Ayarlar"'a girip yine "imza" kısmından düzenleme yapabilirsiniz.

Ender dedi:
Pasifik Mavi Candır :)
Ender Hocam sonuçtan ne kadar memnunsunuz acaba ?

Bende yaptırmak istiyorum şuan bütçe sıkıntılı ama ilk sırada boya koruma var. Aracım 2014 Ocak çıkışlı ben 20 gün kadar önce aldım. Daha önce herhangi bir işlem görmemiş haliyle kılcal çizikler falan mevcut.

Diamond Glass yada sonax  da ki boya korumaların çokta farklı olduğunu düşünmüyorum.  İtiraf etmem gerekirse ben Trabzon gibi surekli kapalı ve bolca yağışlı olan bir şehirde perde yaldır yaldir  patladığında göremedim.  1 kaç hafta şu iticiliği vs göze hoş gelişi olduysa da pek memnun kalmadım.  Fakat önemli olan uygulama kısmının iyi yapan bir usta tarafından yapılması. Size bizzat şahit oldugum ACT nin Kamikazesini önerebilirim.  Yada kendiniz amatörce yaparsanız eğer Nasıl ZR  53 ürününü  öneririm.  Ziebart Diamond Glass beni tatmin etmedi kısacası.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana kalsa vaktim olsa Nasiol  ZR 53 adlı ürünü  kullanırdım.

One Life Live it.!!!

Bir pasifik mavicik de benden gelsin  :mad:

iBXO2q.jpg

Evet çocuklar oynuyorlar topları, vuruyorlar topları pasifiğime, vuruyorlar vuruyorlar sonra gene vuruyorlarrrr  s=s19

Neyseki bende 12-13 yıl önce yapıyordum bunu, o yüzden az kızıyorum  X(

ErsinEsk dedi:

iBXO2q.jpg

Evet çocuklar oynuyorlar topları, vuruyorlar topları pasifiğime, vuruyorlar vuruyorlar sonra gene vuruyorlarrrr  s=s19

Maşallah,foto güzel olmuş...

Umut dedi:

iBXO2q.jpg

Maşallah,foto güzel olmuş...
Teşekkürler...

Çocuklar top oynasın.  Araçlar  her ne kadar kıymetli ise çocuklarımız yarınlarımız daha kıymetli. ☺

One Life Live it.!!!

@Orhan Hoca Hehehe sağ olun hocam &: 61 yakışmış mı, gönlümdeki plakam tamda buydu (061) ama yanlış yere ikametgah taşımam sonucu alamadık  yoksa her şeyi ayarlamıştım  s=bilmem Şuanda da hala boşta o plaka

Geri
Üst Alt