Pasifik Mavi

Pasifik mavi benim favori rengim bir ara bir tane bmw'de bir renk gördüm araştırdım  Metalik Mavi / Liquid diye geçiyor ,o renge hayran olmuştum arabadan çok ,bazı renkler araçların önüne geçiyor pasifik mavide gerçekten golf'ü olduğundan güzel gösteriyor,mesela siyah bir golfe bakın resmen insanı golften soğutuyor

Şu aracımı bir teslim alsaydım hayırlısıyla :)

Pasifik mavi 2 gün önce canlı canlı gördüm ya iş yerinde o kadar güzel tercih yapmışım ki hakikaten şahane bir renk :D

Burdan sormak istediğim Boya koruma işlemi yaptırmalımıyım koltuk ıvır zıvır @Furkan hocam ? ve diğer üstadlar cevaplarsanız sevinirim :)

CMasteR dedi:

Pasifik mavi 2 gün önce canlı canlı gördüm ya iş yerinde o kadar güzel tercih yapmışım ki hakikaten şahane bir renk :D

Burdan sormak istediğim Boya koruma işlemi yaptırmalımıyım koltuk ıvır zıvır @Furkan hocam ? ve diğer üstadlar cevaplarsanız sevinirim :)
Değerli hocam;

İnşallah en kısa zamanda, Hayırlısı ile  golfünüze kavuşursunuz diyelim :)

Öncelikle hocam boya koruma Tamamen tercih birazda zevk meselesi.  Boya korumadan sonra.  Renklerin araç üzerinde ahenkle dans edişini izlemek Müthiş bir zevk. 

Servis aracı teslim ederken temizliğine yeteri kadar Özen göstermiyor.  Benim aracımda bal mumunun oluşturduğu küçük küçük hareler vardı.  Boya korumadan sonra eser kalmadı.  Cam filmi derseniz araca Apayrı bir görünüm ve hava katıyor.  Güzellik göreceli bir kavramdır.  Kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.  Ama Şahsımca çok yakıştırıyorum Pasifik maviye cam filmini. 

Koltuk koruma, belki 10 kişiden 8 ine gereksiz gelebilir. Ben aracımda leke seven biri Değilim.  Aracınıza binen herkesin sizin kadar titiz Olmasını bekleyemezsiniz.  Düşünün nişanlım ve validem Aracın kapısını hafif sert çarptıkları için ses yükselterek ikazda bulundum istemeden.  Istem dışı olarak. 

Say'ın hocam; kısaca Söylemek gerekirse size kalmış bir olay.  Çok titizim diyorsanız. Imkanlarınız da el veriyorsa, kesinlikle yaptırmanızı tavsiye ederim.  Araca Apayrı bir havakatıpgüzelleştirdiği kesin.  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
CMasteR dedi:

Hayırlı uğurlu olsun Eren Hocam;

İyi günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı ve her geçen gün eksilmeyen bir sürüş keyfine vesile olmasını dilerim Golf'ünüzü.

Boya koruma sadece profesyonel yerlerde yaptırın Hocam,

Mecbur değilseniz serviste araç bile yıkatmayın.

yaaa mavi araba mı olur derdim yıllardır,  taa ki pasifik golfe kadar :) ))

nemesis-83 dedi:
yaaa mavi araba mı olur derdim yıllardır,  taa ki pasifik golfe kadar :) ))
Olmaz olur mu hocam çamur bile yakışıyor :)

be58689cffbcc35a32aa21b1dc0093ed.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

DrMobile dedi:
@MSE

Tampon boyandı mı senin?
Hayır hocam boyanmadı ama o fotoğraftan 3 gün sonra başımıza gelenler yüzünden boyanması gerekecek :)

dca8aa6586b2936ba12b13ee04bc1201.jpg

28be0e4ef92e83edfd6a26580e1e53d2.jpg

Geçmiş olsun öncelikle;umarım bu gibi sorunları hiçbir arkadaşımız yaşamaz.

Pasifik mavi candır :)

Ender dedi:
Geçmiş olsun öncelikle;umarım bu gibi sorunları hiçbir arkadaşımız yaşamaz.

Pasifik mavi candır :)
Sağolun hocam.

Bu işler acayip can sıkıyor ama yapacak bişey yok maalesef.  Tekrarını yaşamayız inşallah.

Pasifik mavi gerçekten CAN [emoji23]

DrMobile dedi:
@MSE

Tampon boyandı mı senin?
Değerli Hocam;

"Son durak" filminden bir sahne gibi oldu...  s=fkr

Bir fotoğrafa bakınca görebilen kişi önünde saygıyla eğilelim....

1500₺ ye yaptırdık hocam

1.4 tsı manuel highline. (Pasifik mavi.  Cam tavan+keyyles entry)
hocam imzanız çok şık olmuş. bu her mesajınızın sonundaki 1.4 tsi manuel highline diye devam eden kismi her seferinde kopyalıyor musunuz? aslında artık orası olmasa da olur.
Değerli Murat Hocam;

Golf tutkunu

Rekortmen katılımcımız;

trim uzmanımız;

Detay profesörümüz

nerelerde bu aralar?

Geri
Üst Alt