Kodlama Önerileri

Media ekranındaki yuvarlak saat digital olma şansı varmı acaba kodlama ile ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kumandaya basınca 4 cam yerine sadece ön iki camın açılması güzel olurdu ben arka camları daha hiç açmadım evden arabaya gidene kadar camları açmak yazın iyi oluyor

+ biraz uçuk olacak ama otomatik arabalarda anahtarın birini içine koysak diğer kumandayla marş mümkünmüdür?

Kumandaya basınca 4 cam yerine sadece ön iki camın açılması güzel olurdu ben arka camları daha hiç açmadım evden arabaya gidene kadar camları açmak yazın iyi oluyor

Menü'de sadece tek cam açılması için seçenek var. Açma kapama ayarlarında. Bunu kullanabilirsiniz şimdilik ;)

Acaba cocuk kilidi gibi dugmeden kapilari kitleyince acana kadar diger kapilardan acilmamasi olayi yapilabilirmi warmidir boyle bi ayar :)

Birde iceriden manuel olarak katlanabilen aynalar icin kumandadan kitlenince katlanmasi olayi yapilabiliyormu

Arac golf 6 2012 model

Acaba cocuk kilidi gibi dugmeden kapilari kitleyince acana kadar diger kapilardan acilmamasi olayi yapilabilirmi warmidir boyle bi ayar :)

Birde iceriden manuel olarak katlanabilen aynalar icin kumandadan kitlenince katlanmasi olayi yapilabiliyormu

Arac golf 6 2012 model

Çocuk kilidi var kapıda yeterli değil mı hocam ;)

@Gökhan Bilgin hocam ayna katlanma kodu nedir. Arkadaşlara yardımcı olalım ;)

Çocuk kilidi var kapıda yeterli değil mı hocam [emoji6]@Gökhan Bilgin hocam ayna katlanma kodu nedir. Arkadaşlara yardımcı olalım [emoji6]
Hocam hepsine cocuk kilidi yapmak istemiyorum degisik yerde oturuyor bu defa oturan diger kisiler icin cikmak zor oluyor :)

Birde birsey soracam kendi bilgisayarimdan baglanamiyorum araca kardesmin bilgisayariyla sikintisiz baglanabiliyorum o nedendir acaba

Hocam hepsine cocuk kilidi yapmak istemiyorum degisik yerde oturuyor bu defa oturan diger kisiler icin cikmak zor oluyor :)

Birde birsey soracam kendi bilgisayarimdan baglanamiyorum araca kardesmin bilgisayariyla sikintisiz baglanabiliyorum o nedendir acaba

Bilgisayarınızda antivirüs var mı? Bir de yönetici olarak çalıştırın.

Çocuk kilidi var kapıda yeterli değil mı hocam [emoji6]@Gökhan Bilgin hocam ayna katlanma kodu nedir. Arkadaşlara yardımcı olalım [emoji6]
Tabi abi

42- Door Elect, Driver'a girip

Securıty Access'e 04354 yazıyoruz

Adaptasyon kısmına girdikten sonra

(9)-System_Parameter_0 System Parameter Byte 8 i bulana kadar listenin altına doğru ilerliyoruz.

Değer normalde 90 olarak gözükür

Değeri 95 yaparsanız anahtarı kontağa takıp çevirdiğinizde

Değeri 99 yaparsanız sürücü kapısı açıldığında aynalar açılır tercih size kalmış artık

Merhabalar,

Far sensörü olan araçlarda far anahtarı auto mod da iken gece kontağı çevirdiğimiz de marş basmadan önce farlar direk yanıyor. Aynı şekilde marş basarken de yanmaya devam ediyor.

Acaba bu durum şöyle yapılabilir mi?

Kontağı açtığımızda farlar yanmasın ( parklar yanabilir ), taa ki marş basıp araç çalıştığında yansın.

Marş basma esnasında açık olan farlarda kısılmalar fark edilir. Bu durum ampuller için de zararlı diye duymuştum.

Aracım basic bi xenon lu. Xenonlar bile marş esnasında kırpılıyor.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilgisayarınızda antivirüs var mı? Bir de yönetici olarak çalıştırın.
Yoneticide calistirdim olmadi antiwirus programini tamamen sildim durdurmadim calismiyor diye sildim oda olmadi

Tabi abi 42- Door Elect, Driver'a girip

(9)-System_Parameter_0 System Parameter Byte 8 i bulana kadar listenin altına doğru ilerliyoruz.

Değeri 99 yaparsanız sürücü kapısı açıldığında aynalar açılır tercih size kalmış artık

Cok saolun hocam

Tabi abi 42- Door Elect, Driver'a girip

Hocam dediginiz sekilde yaptim fakat daha security degerini girdikten sonra uyari werdi 04354 yazinca

Hocam dediginiz sekilde yaptim fakat daha security degerini girdikten sonra uyari werdi 04354 yazincaSent from my iPhone using Tapatalk
Tekrar çıkıp girin öyle deneyin

Geri
Üst Alt