Tavanda sudan kaynaklı lekeler

frhtmst

Üye
İsim
Ferhat Mesut Görür
Arkadaşlar, hayırlısı diyorum sakin kalmaya çalışıyorum da bu golfümde aksiliklerin arkası kesilmedi inşallah bu son olur diyerek anlatayım. Aslında anlatacak birşey yok resimlere baktığınızda göreceksiniz, tavanın bagaj kapağına doğru gelen kısmında sudan kaynaklı nemlenme olmuş ve kurumuş leke yapmış bakınız:

f6dd11bf9cc10499acc1ce17bc392f24.jpg

ea7b9744d5b2151b29b4f195000808a7.jpg

bd4f1b71a10eeb43ec4b1610dc284174.jpg

Bir arkadaşım daha var o da 1 ay kadar önce 2016 model Golf aracını teslim aldı ve onda da durum aynı.

Ne olabilir dersiniz, imkanı olan şu 3 4 aylık sürede golf alan arkadaşlarımız da kendi araçlarına bakabilirler mi durum nedir allah göstermesin vaziyet nedir. Öyle bir yer ki arka koltukla işim olmaz ayda yılda biri oturdu da o söyledi. Diğer arkadaşıma ben bak demesem onun da hiç haberi yok vaziyetten.

Samsung Galaxy Note4 ile gönderildi

@frhtmst  Geçmiş olsun hocam, yeni araçta olmaması gereken sıkıntı, yetkili servisi ile görüşmenizi tavsiye ederim, tavan döşemesi değişimine dahi gidilebilir. Sorununuzu çözerler ama tekrar geçmiş olsun.

Evet can sıkıcı bir durum,umarım istediğiniz şekilde çözümlenir, geçmiş olsun.

Sent from my iPad using Tapatalk

Teşekkür ederim. Yetkili servise de gittim, bir ara aracınızı bırakın inceleyelim dediler, öyle de yapacağız görünüşe bakılırsa. Bir ihtimal arka cam silecek suyu hortumundan sızan sudan olabileceğini de belirttiler. Aslında denemek istiyorum da fırsat bulamadım o kısım şu an kuru iken silecek suyunu çalıştırıp nemlenme yapacak mı diye merak ediyorum.

@frhtmst

Değerli hocam;

Geçmiş olsun.

İlk kez sizin sayenizde bu sorun tespit edildi.

Çözümü hakkında da ilerleyen süreçleri bildirirseniz sevinirim.

Bu da diğer arkadaşımın 1400km'deki aracındaki durum:

Ak513EGX1h24VwQbUTOQuL7Pb_BQOeKYN74aW5T4IJ1r.jpgAqWpUsDQjzVilWD2Z4hMWGIO3pb0sKO_8mGoUDv0MGOz.jpg

Onun arabasının görünen tarafında ağırlıklı leke var, bende de ağırlık diğer yönde.

Şimdi iki araçta da durum böyle olunca o yüzden merak ediyorum aracını Aralık ayından itibaren teslim alan arkadaşlarımız da bir bakarlarsa belki montaj ile ilgili bir problem olabilir, conta lastik vs. sorunu olabilir. Ön araştırmayı yapalım ki servise belki fikir veririz, garanti kapsamında işlem yapılma ihtimalini arttırırım.

Arka silecek suyunu bol bol kullanıp deneyeyim bende olursa çok üzülürüm

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok uzuldum, umarim kisa zamanda sebebi ve cozumu bulunur. Gecmis olsun.

elbette garanti kapsamında olacak, sorunun kaynağının bulunması kafi, umarım kolay çözülecek bir işlemdir...

İnşallah. En çok canımı sıkan konu bu tür işlemlerde aracın sağının solunun sökülmesi ardından da trim seslerinin baş göstermesi. O yüzden servise yol gösterebilsem şahane olurdu.

Samsung Galaxy Note4 ile gönderildi

Geçmiş olsun hocam. servise gidip çözüm arayınız. şayet yenileme vb sıkıntılar devam etmesine karşın gerkeli tedbir ve onarmayı servis desteğiyle çözün.

Geçmiş olsun... Bir arkadaşımın aracı bagaja su alıyordu. Bagaj fitili ve silecek motor milindeki conta değişti ve sorun çözüldü. Ama sizinki tavana nüksetmiş. İnşallah sorun çözülür

Şimdi iki araçta da durum böyle olunca o yüzden merak ediyorum aracını Aralık ayından itibaren teslim alan arkadaşlarımız da bir bakarlarsa belki montaj ile ilgili bir problem olabilir, conta lastik vs. sorunu olabilir. Ön araştırmayı yapalım ki servise belki fikir veririz, garanti kapsamında işlem yapılma ihtimalini arttırırım.
Hocam son durum nedir epey Zaman geçmiş inşallah sorun çözülmüştür.

Geri
Üst Alt