1.4 TSI DSG 125 PS

Merhaba arkadaşlar 1.4 tsi dsg highline golf siparişi verdim. Çok fazla km yapmıyorum ama bu motoru kullanan araç sahiplerinden yakıt tüketimi hakkında bilgi alabilirmiyim. Çokmu yakıyor , Teşekkürler.
Aramıza hoş geldiniz. Hangi opsiyonlar ile sipariş verdiniz. Araç piyasadaki en az yakan araçlardan biridir emin olun. Tabi benzinli olarak ;) az basarsanız az yakar çok basarsanız çok. Uzun yolda 5 altına inmeniz mümkün. Şehire göre de şehir için 6.5 civarına inmek.

Cam tavan, keyless entry güvenli kilitlemesiz, bixenon uled, geri park kamerası ile sipariş verdim. Bencede gerekli olduğu Zaman performanslı olsun. Önce allstar istemiştim ama elektrikli katlanır ayna ,yağmur sensörü falan yok onda ayrıca pentastripe koltuklarını da beğenmedim spor koltuk değil. Ağustos sonu bekliyoruz bakalım. Beyaz.

Benzinli araçta tüketim kullanım tarzına ve sürüş mesafelerine göre çok değişiyor, benim uzun süreli istanbul içi ortalama 8.3 litre civarıydı. Sürekli çok kısa mesafe kullanırsanız (1-2km) ve basarsanız 10 litrede yakar. Yok akıcı trafikte sabitleyici açıp giderseniz 5-6'da yakar.

Az önce işe aracımla geldim, yaklaşıkl 70 km, otoyolda hızım 110-120 arası klima açık, sakin kullanım. Durduğumda başlangıçtan itibaren 5,4 lt gösteriyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cam tavan, keyless entry güvenli kilitlemesiz, bixenon uled, geri park kamerası ile sipariş verdim. Bencede gerekli olduğu Zaman performanslı olsun. Önce allstar istemiştim ama elektrikli katlanır ayna ,yağmur sensörü falan yok onda ayrıca pentastripe koltuklarını da beğenmedim spor koltuk değil. Ağustos sonu bekliyoruz bakalım. Beyaz.
Araç çok güzel. Eksik diyebileceğim bir ergo koltuk var. Bunu ekletmeyi düşünün derim.

Arkadaşlar sürüş profil seçimi standart değilmi highline da 1.4 125hp de

degerli hocam aramıza hosgeldınız 

sürüş profili opsiyon olarak eklenebiliyor siparişinize dcc eklersenin beraberinde gelir 

@Emre Kutlu hocam bende sakin kullaniyorum Kutahya tavsanli dan Uşak'a yaptigim yolculukta ortalama 100 km/h hizla  4.7 lt gosteriyordu Uşak'a vardigimda

@yarchi hocam ekrana gore bir depo ile 950 km yapacaksinizi gibi gosteriyor. Gercekte o kadar yapabildiniz mi acaba? 

Geri
Üst Alt