1.4 TSI DSG 125 PS

@theGenius

hocam inanılmaz değil mi? gördüğüm en dusuk değer, yolun bir kısmı yokuş aşagi olmak kaydıyla 4,4 olmustu. masallah..

maniax dedi:
@theGenius

hocam inanılmaz değil mi? gördüğüm en dusuk değer, yolun bir kısmı yokuş aşagi olmak kaydıyla 4,4 olmustu. masallah..
Bence işin sırrı serbest sürüş modunda yatıyor Murat hocam.

Sen ne diyorsun bu işe Hüseyin hocam :)

@theGenius

Sent from my iPhone using Tapatalk

MSE dedi:
@theGenius

Bence işin sırrı serbest sürüş modunda yatıyor Murat hocam.

Sen ne diyorsun bu işe Hüseyin hocam :)

@theGenius

E tabi bir iki taktik geliştirdik :) manuel serbest sürüş modu şeklinde :)

6746de4e0a8ee7659a48689d6a5d71d6.jpg
bu benim şehir içi rekorum

fae61ca271b0c67adee5e97c32b24c29.jpg
buda urfa➡️adana ort 120 km hız ile 4 kişi ve yüklü bagaj tüketimim...

Benim araç 1500 km full şehir içi trafiğinde 9.4 gösteriyor uzun süreli kullanım acaba benimki mi çok fazla yakıyor yoksa normal mi

922bf2c1d90552ac550ca00979097d15.jpg

Şu ana kadar uzun süreli 1 kere sıfırlandı. Sıfırlanmadan önce 7 litre gösteriyordu. İkinci sıfırlamasına az kaldı sanırım. Şu anda 6.4.

fae61ca271b0c67adee5e97c32b24c29.jpg
buda urfa[emoji654]️adana ort 120 km hız ile 4 kişi ve yüklü bagaj tüketimim... Sent from my iPhone using Tapatalk
Maşallah hocam 90-100 aralığında gitseniz 5 litre olurdu, ama açın şu arabayı yaw

Belki de yolda açıldı mı bu gün :)

:)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sayın hocam 6.2 çok çok iyi ben 1.6 tdi dsg araçla istanbul şehir içi ortalama 7.litre bandından düşmedi. acaba o 1 litre istanbul farkı mı eğer öyleyse dizel farkı nerede :):)

Maşallah hocam 90-100 aralığında gitseniz 5 litre olurdu, ama açın şu arabayı yaw

Belki de yolda açıldı mı bu gün :)

:)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Hocam bugün 200 km hız sınırına ulaştım. şunu söyleyebilirim yok böyle relax bir araba, sahibine hiçmi korku hissettirmezsin.. Müthişti tek kelime ile... Ne sarsıntı ne titreme nede gürültülü motor sesi ve yine yüklü bagaj 4 kişi full depo ile.. Dahada ileri giderdi ben kendim denemedim... 

sayın hocam 6.2 çok çok iyi ben 1.6 tdi dsg araçla istanbul şehir içi ortalama 7.litre bandından düşmedi. acaba o 1 litre istanbul farkı mı eğer öyleyse dizel farkı nerede :) :)
Hocam İstanbul'un trafiği öyle lanet ki 1 litreden fazla oynatıyor ortalamayı. Hele güzergah uzunsa bide 7 litre yine iyi hocam. Bana sorarsanız İstanbul'da 7 litre iyi valla gecen gün tekstilkentten Mahmutbey gişeler 1 saat surdu. Cildirmamak elde degil.

Hocam İstanbul'un trafiği öyle lanet ki 1 litreden fazla oynatıyor ortalamayı. Hele güzergah uzunsa bide 7 litre yine iyi hocam. Bana sorarsanız İstanbul'da 7 litre iyi valla gecen gün tekstilkentten Mahmutbey gişeler 1 saat surdu. Cildirmamak elde degil.
aynen hocam her geçen gün dahada kötü oluyor..kaldırmıyor.ve tuhaf sürücülerle dolu..allah yardım etsin bize :(

aynen hocam her geçen gün dahada kötü oluyor..kaldırmıyor.ve tuhaf sürücülerle dolu..allah yardım etsin bize [emoji20]
Hindistan gibi olmaya emin adımlar ile ilerliyoruz hocam. Kurallar çiğnenmek icin vardır diye bosuna dememişler. Kimse kural filan tanımadan kafasına göre gidiyor.

Bugun trafikten kaciyim diye erken ciktim 4:30da tekstilkent yine Mahmutbeye kadar kilit. İşyerine yatak atıcam bu gidişle :D

Yoğun akıcı trafikte Ankara Batıkent-Sıhhiye arasındaki yakıt tüketimim. 

Not: Klima açık değildi. Dikkatli kullandım az yaksın diye ?

Edit: @silvershadow Murat Hocam rica etsem fotoyu düzeltebilir misiniz?

image.thumb.jpeg.91503b3552bd6ce22c1695fc9c23a737.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt