IŞIK PAKETİ

Cok zHmeti yok aslında sadece biraz net anlatım ve resim olabilir

İki tane alaaydık indirim falan yapmazmıydı ?

Paket geldi sonunda fakat hayal kırıklıgı. Daha öncelerde araştırdıgım gibi bir sensor çıkmadı resimlerini aşşağıda gönderiyorum, yağmur sensörü: 8u0 955 559 c olarak geldi. Ama gördügüm sensörlere benzemiyor. ne yapacagımı şuan bilmiyorum. Satıcı da iddaa ediyor bu son versiyonu fln filan dene göreceksin diye. @yenerhocam @necati usta bakabilir misiniz? Satıcının dediği gibi bu sensör uygun mu ?

Ekli dosyayı görüntüle 3449

Ekli dosyayı görüntüle 3450

Ekli dosyayı görüntüle 3451

Sonuç;

Kimseden cevap gelmeyince Alpturk Budak sayesinde otoparkta olan yeni model audi ve passatlarda bir keşfe çıktık bir baktım ki gelen sensörün aynısı. İlk işim mevcut ayna ve sensörü söküp yeni olan sensörü takmak ve suyu atıp denemek oldu ve silecek delirmiş gibi çalıştı.

Sırada kararan dikiz aynası için kablolama ile oto far anahtarı için bcm e kablo çekmek kaldı. :Allah nazardan saklasın

Ekli dosyayı görüntüle 3460

Sonuç;

Kimseden cevap gelmeyince Alpturk Budak sayesinde otoparkta olan yeni model audi ve passatlarda bir keşfe çıktık bir baktım ki gelen sensörün aynısı. İlk işim mevcut ayna ve sensörü söküp yeni olan sensörü takmak ve suyu atıp denemek oldu ve silecek delirmiş gibi çalıştı.

Sırada kararan dikiz aynası için kablolama ile oto far anahtarı için bcm e kablo çekmek kaldı. :Allah nazardan saklasın

Ekli dosyayı görüntüle 3460
vag com kablonuz varsa scan yaparak sensoru goruyor mu ona bi bakabilirmisiniz acaba?

cünkü ben de daha omce necati beyin baska forumdaki konusunu okumustum o da ilk ebaydan almıstı ben de ordan aldım fakat o sensoru gormedi (5q0 955 559)

sizin aldığınız sonsoru gorme ihtimali yuksek cunku benim 2014 comfort aractan cıkan nem sensoru de 8u0 955 559 kod lu

Kablom yolda ne yazıkki. Ama eminim ki onu da görecektir. Nette birçok site taradım Sonu -A ile biten ışık,nem -B ile biten ışık,nem,yagmur. 5q golf için 8U0 seat ta görünen numaralar gibi anladım

Sent from my iPhone using Tapatalk

@kiyak7

sayın hocam yazınızı bu gün gördüm ve cevapladım ama geç kalmışım biraz :)

aynayı sökmek sıkıntılı uğraştırı sizi ben camcıya söktürmüştüm aman döşemeleri dikkatli sökün bir tırnak kırlır trim sesinden kafayı yersiniz :)

kolay gelsin

@kiyak7

sayın hocam yazınızı bu gün gördüm ve cevapladım ama geç kalmışım biraz :)

aynayı sökmek sıkıntılı uğraştırı sizi ben camcıya söktürmüştüm aman döşemeleri dikkatli sökün bir tırnak kırlır trim sesinden kafayı yersiniz :)

kolay gelsin
@kiyak7 Sensör sökümü biraz güç istiyor ama çok zor değil. Ben kırılacak korkusuyla fazla zorlamadım, Murat Abi söktü kendi sensörünü. Yeni sensör de yolda, gelince takıp kodlamasını yapacağız sadece, umarım aksilik çıkmaz :)

Kablom yolda ne yazıkki. Ama eminim ki onu da görecektir. Nette birçok site taradım Sonu -A ile biten ışık,nem -B ile biten ışık,nem,yagmur. 5q golf için 8U0 seat ta görünen numaralar gibi anladım

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sonsoru ve far anahtarını aldığınız satıcıdan memnun kaldıysanız paylaşırmısınız hangi satıcı

Geri
Üst Alt