Hediye isteme, hediye alma rehberi.

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Şu Hediye meselesi çetrefildir.

İma etseniz...

Duymazdan gelirler...

Nazikçe teklif etseniz....

Şirket prensibi veremeyiz derler.

İsteseniz...

vermezler...

Gemi azıya alıp çok ısrarla isteseniz....

yakamızdan düşsün diye 20 liralık çakma bir paspas ve 15 liralık piyasa malı krom egzoz ucu verirler.

Bence görgüsüz veya açgözlü ya da ölücü olarak anılmak ister misiniz? umurumda olmaz da diyebilirsiniz...onu siz bilirsiniz.

Verdikleri Bir belki iki anahtarlık, bir ruhsat kılıfı...

Nadiren yangın tüpü, orijinal krom egzoz ucu...

Bunca talep olan ve 3 ay sıra bekleyenlerin olduğu bir yerde de dahası verilmez zaten...

Ben boşverdim.

Üç ay sonra paspasımı kendim aldım.

Hediye mi?

İki anahtarlığın birini bile vermediler...

En büyük hediye;

Bitmez merakımın ve tutkumun kaynağı, Golf R olmadığından R'lı olmayanından olduğundan adına R'sızım dediğim Golf'üm:)

Mümkünse şu  nazarlıktan da isteyin derim.

Yok derlerse..

Sadece hatırlı müşterilere verilmek için kıyıda kenarda vardır bir tane.

Buna ısrar etmekte sakınca yok

2015 modellerde %3 artı bay indirimi...

Bayiler genelde %1-%1.5 indirim verirler Bunun üzerindeki indirimler için konuşmak gerekirse...

Sürüş konfor paket donanımlı Comfortline satmak onlar için çeyrek altın satmak gibi...

İlla ki alıcısı var ve %2 indirim bu donanımda bulmak zordur.

Gırtlak tabir edilen çok dolu 1.2 comfortline araçlarda alıcı bulmakta zorlanacaklarından bu limit esneyip %3 leri bulur ama o kadar.. son nokta indirimlerin nirvanası da budur.

eğer müşteri sadakati indirim veya filo indirimi gibi iki istisnai durumdan birine sahip değilseniz alabileceğinizin en iyisini almışsınız bana kalırsa...

Alacağınız hediyelere gelirsek...

Tamamen karakterinize ve tarzınıza bağlı.

Israr eden de var kuyruğu dik tutan da...

Ruhsat kılıfı 1 veya 2 anahtarlık.

Çok zorlarsanız belki bir yangın söndürme tüpü.

Daha da zorlarsanız paspas diye 19.90 TL'ye KİPA'larda satılan  üstleri beyaz beyaz kokan bir şey verirler küstürmemek için.

Krom egzoz ucu deseniz 48 TL'lik bir şey.

MK7 için olanlar 390 TL olduğundan canlarını isteyin daha iyi...

@silvershadow

GEÇEN HAFTA ANKARA DOĞUŞ OTODAN ARACIMI ALDIM. ADANADAN GİDİP ALDIĞIM İÇİN ÖNCESİNDE SATIŞ DANIŞMANI İLE NERDEYSE ARKADAŞ OLDUK. ÇOK YORMAM NEDENİ İLE BEN KÜÇÜK BİR HEDİYE GÖTÜRDÜM :)

ARACI ALIRKEN GÜZEL BİR RUHSAT KILIFI + 3 ADET ANAHTARLIK VERDİ. HEDİYE KONUSUNDA BABAM BİRAZ ISRARCI OLDU... ANCAK ISRARLA ANA BAYININ HEDİYE POLİTİKASI OLMADIĞI BELİRTİLDİ.

SONUNDA NE OLDU YANGIN TUPU VE BAGAJ HAVUZUNU ÜCRETİNİ ÖDEYEREK ALDIM.

PASPAS TA ALACAKTIM ANCAK İNDİRİMLİ FİYATININ 165 TL OLDUĞU SÖYLENINCE SATIŞ DANIŞMANI ÖNERMEDİ. KOÇTAŞTAN 55 TL'YE BİR PASPAS ALDIM. AYNI PASPASA REAL MARKETTE DENK GELDİM. REALDE 75 TL İNDİRİMLİ FİYATIYDI. KOÇTAŞ'I ÖNERRİM.

Sanırım en karlı alışverişi ben yapmışım hediye konusunda.Hediye konusunda ben bir talepte bulunmadım ama araya soktuğumuz satış müdürü sağ olsun hediyelerini içine koyun dedi onlarda koymuşlar.

1 Ruhsat kılıfı

2 Anahtarlık 2 adet

3 Trafik Seti

4 Yangın Tüpü

5 Paspas

SAYGILARLA

RockandRage dedi:
Sanırım en karlı alışverişi ben yapmışım hediye konusunda.Hediye konusunda ben bir talepte bulunmadım ama araya soktuğumuz satış müdürü sağ olsun hediyelerini içine koyun dedi onlarda koymuşlar.

1 Ruhsat kılıfı

2 Anahtarlık 2 adet

3 Trafik Seti

4 Yangın Tüpü

5 Paspas

SAYGILARLA
hediye vermeyenler rehberi yapsak çankaya doğuş 1.gelir kesin. sadece ruhsat kılıfını elime verdiler, çıktım gittim :D

RockandRage dedi:

1 Ruhsat kılıfı

2 Anahtarlık 2 adet

3 Trafik Seti

4 Yangın Tüpü

5 Paspas

SAYGILARLA
Çok güzel hocam. Daha ne olsun. Paspaslar orjinal ise müthiş.

@yusuf @theGenius

Sanırım orjinal değil.Hüseyin hocamda bak dedi ortasında logo olur dedi baktım bir logo göremedim.Bunada şükür diyelim  :D

SAYGILARLA

RockandRage dedi:

1 Ruhsat kılıfı

2 Anahtarlık 2 adet

3 Trafik Seti

4 Yangın Tüpü

5 Paspas

SAYGILARLA
@RockandRage hocam seninkilere ilave olarak iki adet araç kokusu aldım :) Ne şans ama :)

@tuncidag

Sizinkide süpermiş.O değilde sevindimiz duruma bakın 80 bin tl ye araç alıyoruz ,verdikleri ufak hediyelere seviniyoruz.Tahminimce maliyeti 100 TL bile değildir onun için bile süründürüyorlar  :)

SAYGILARLA

@yusuf

araya birini sokarak yaptıkları buysa. :)

benim tanıdık kimse yoktu. bu listeden tek vermedikleri anahtarlıktı. istedim, ikiletmediler. sanırım arabayı alırken kazıkladılar da ondan. s=s19

benim paspaslar orijinal. poşetinde yazıyor. almanyadan gelmiş. daha hiç açmadım. orjinal halı paspasları iyice yıpransın, yırtılsın, öylece takarım. ben şahsen halı paspası daha çok seviyorum zaten. lastik paspaslar ıslak ayakkabıyla girince gacır gucur yapıyor, kayıyor, sinir ediyor beni. görüntü olarak da hoş gelmiyor. bagaja da halı paspas alıcam. 110 liraya gördüm internette.

Ben Altur dan aldım
2 anahtarlık ve ruhsat kılıfı :)

Bende hıglıne aldım st ön iki cama film çektircem hediye olarak dedi bari kaliteli çeksinler yada onun yerine baska bi şeymi istesem acaba arkalar karartılmış oldugu için önlerle uyumu saglayabilirlermiki ben arkalara 1 nmr onlere 2 numara olarak düşünmüştüm on ve arkaların uyumu olarak 

@Krsdylmz01 önlere 2 numara film çekilirse arkalar açık kalıyor. Dengeyi sağlamak için de arkaya 1 numara daha çektirmen lazım.

Geri
Üst Alt