Golf'ün bir depoyla kaç km gidiyor

1.2 comfort amasya trafigide baya var dur kalk yapiyoruz anca

anladım @Ensteknn hocam ben golf TDİ-DSG istanbul trafiği için merak ediyorum muadil olanlar gerçek sonucu verecektir.. sanki benim araç biraz fazla yakıyo gıbı yada hepsimi böyle

1.2 comfort  Eskişehir   de  7 lt... 100 km   gidiyorum .....Gaz frene    baya  dikkat ederk...

1.2 TSI düz vites arabamı alalı 2 hafta ve yaklaşık 750 km oldu. Ankara içi kullanımda ortalama 6.7 litre ve ilk depoyla 720 km civarı gitti. ,

Her gün oldukça yokuşlu ve dur kalklı bir yoldan 12 km sabah 12 km akşam olmak üzere işe gidip geliyorum. Diğer mesafeler genelde Eskişehir yolu üzerinden şehir merkezine gidip dönüş şeklinde ortalama 60-70 km hızla.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.4tsi 122hp dsg İst trafiğinde bir depoyla 630-650km gidebiliyorum. Biraz dikkat edersem yoğun olmayan yerlerde gaza yüklenmezsem 680km. Tdi aynı sürüşle bir dopa mazotla 100km fazla gider diye düşünüyorum.

Ben hergün sehirci 70 km yapiyorum. TDI 90 hp ile bir depo ile ortalama 800 ile 900 km arasi yol yapiyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.4 tsi motorla istanbul içi 720 km yaptım en son fullemeden önce. Bu sefer 650 km civarında ışık yandı. Tamamen kullanımınızla alakalı, sizin elinizde olan bir şey. 

1.6 tdi s-tronic kombinasyonlu a3 sedan 750-800 km yapıyor.

1.4 TSI DSG ile Ankara şehir içinde sürüş tarzıma göre 700-780 arası gidiyor.

Not: Benzin alırken pompa ilk attığında bıraktırıyorum.

1.4 TSI 140 PS DSG ile her gün Mecidiyeköy' den Güngören' e gidip geliyorum.

Yapabildiğim max 650km. Aracımı Ankara da yaşadığım zamanlarda almıştım ve orada bir depo ile çok rahat 800 km yapabiliyordum.

1.2 TSI ile bir depoyla şehir içi 650 km geçemedim bu normal mıdır ? Aracım henüz 2350 km de ilerleyen zamanlarda nasıl olur

1.2 tsi manuel 6lt/100km yani yaklaşık 830km gidiyorum ama su aralar ortama 6.5-7lt ye çıktı kıs olduğundan 750km maksimum.

1.2 tsi 110hp dsg arac 11k yaklasti. Sürekli sehir ici kullaniliyor gecen full depo ile 654km gitmisiz,  bir onceki ay 634km. Hanimin arabayi kullanmaya başlaması ile ortalama artmaya basladi.Yilda 1 kez falan uzun yol yaparsak ortalama dusuyor. Suan 6.2 lt uzun yolda 5.1-5.2 ler gorulebiliyor.Kullanim sekli karisik nadirde olsa sehir icinde 100-110 km hizla gittigimde oluyor ama genellikle 50km civari sıkışık trafikte geciyor. Memleket antalya olunca günü gününe tutmuyor. Trafik bir çile antalyada

Saygilarla

1.2 tsı mauel golfumla bir depoyla şehir içi 600 km yol yapıyorum henüz 2500 km de araç bu değer normal mıdır ?

Geri
Üst Alt