Golf'ün bir depoyla kaç km gidiyor

GUL

Üye
İsim
Yusuf
Iyi gunler herkese benim aklimda bi soru varda bende 1.2 tsi 110hp dsg var 1 depo fulleyince max 600 km yol gidebiliyorum sizde durumlar nasil 1.2 ler :D  Ayni seyi dizellerede sormak istiyorum biraz moralim bozulsun :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
8,5 litre gibi bir rakam cikiyor 100 km. Bana biraz cok geldi . Sehir ici kullanimmi hep ?

Güzergaha göre değişir tabi ama uzunyolda sabırlı olduktan sonra 1200 km gidilir o araçla, elbet Dijon jantında yakıtta etkisi vardır.

1200km için Peygamber sabrı gerekir bence :)
4.16 lt'ye tekabül eder hocam, ben temmuz sıcağında klima açık, 4 kişi, pandizottan daha yukarıya kadar bagaj, 90 sabit, Ordudan Ankaraya 5.2 yaktım, bu ayrıca ciddi bir rakım demek, bence 4-4.2 lt'ler ulaşılması zor değil.

Ben İstanbul içi trafikli kullanımda 600 km. yol yapabiliyorum.

Bilgi: Depoyu pompa otomatı tık etti mi bıraktırırım hep, yani depo ağzına kadar dolu olmuyor hiç, keza ışık yandımı da tam doldururum.

Bir depo ile ( Dizel DSG Highline 2015) 1085 Km  Trabzon -İstanbul arası :)  Otalama 80-130 arası Hız ile  :('

1.4 TSI 122 PS Manuel şehiriçi

Yol+menzili sayarsak bir depo ile 890km km :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizim arac ful trafikte neredeyse segir ici bir depoyla 640 km gidiyor sehir disida 1000 1100 arasida sehir disi gidiyor

golf TDİ-DSG 2200 KM De araç 4. depo 670 700 740 şuan 700 ü göremeyeceğim bile dahada düşeceğini söyleyenler var ama bilemiyorum benim durumumda olan arkadaşlar kaç km yaptıklarını ve rodaj süresi bitince daha fazla km yapabildiler mi bilgi verirlerse memnun olurum

Geri
Üst Alt