Sönmeyen sol viraj farı

Demir5501

Yeni Üye
İsim
Burak
Herkese iyi akdamlar.Golf 7 u LED bı Xenon farda sol viraj farı kapanmıyor.arac AFS viraj farı hatası (sol taraf ) veriyor.farlar star up yapmıyor.iki viraj ampulünude kontrol ettim patlama yok.sigortalarda bı yanma yok.far biraz bugulanmis.yardimci olabilecek varmı

Bir sorumda farlar start up yaparken viraj farlari yanıyor mu?

@Demir5501 hocam viraj farına farklı bir lamba takıldıysa arıza olarak gösterebilir
Aslında dikkat etmedim ama aracı çalıştırırke farlar selamlama yaparken viraj farı yanmıyor galiba büyük ihtimal yansa geniş açısından anlardım mesele geri vitese takınca viraj farları hemen açılıyor ve daha geniş açıya ışık veriyor

@Demir5501 hocam viraj farına farklı bir lamba takıldıysa arıza olarak gösterebilir
Aslında dikkat etmedim ama aracı çalıştırırke farlar selamlama yaparken viraj farı yanmıyor galiba büyük ihtimal yansa geniş açısından anlardım mesele geri vitese takınca viraj farları hemen açılıyor ve daha geniş açıya ışık veriyor
Viraj farını 2 yıl önce değişmiştim.sorun yoktu.son bir haftadır böyle bı hata verdi.geri viteste kontrol etmedim.tekrar kontrol edicem. İlginiz için teşekkür ederim

Geri
Üst Alt