SÜRÜŞ PROFİLİ SEÇMEK

bu modlar leon fr daki gibi media ekranından değiştirilebilse güzel olurdu :)  

bu modlar leon fr daki gibi media ekranından değiştirilebilse güzel olurdu :)  
aynen.

geçen aşırı yağışta direksiyonun çok sertleştiğini fark ettim. 

kuru zeminde ise direksiyon yumuşaktı.

auto modda bende sanırım etkisi bundan. 

@Ender

aynen.

geçen aşırı yağışta direksiyonun çok sertleştiğini fark ettim. 

kuru zeminde ise direksiyon yumuşaktı.

auto modda bende sanırım etkisi bundan. 

@Ender
iyiymiş. burda hep yağmur olduğundan bende hep aynı desene :)  

Bizim standart direksiyon sürat arttıkça sertleşmiyor mu.auto moda alsak ,standarta göre ;düşük süratlerde daha yumuşak ,yüksek süratlerde daha mı sert olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Auto modda bu sertlik ve yumuşaklık daha mı fazla oluyor

hocam ben 1 haftadır autoda kullanıyorum direksiyon düşük hızlarda normalden daha yumuşak biraz hız artınca sertleşiyor normalle aynı gibi sertleşmesi 120 li süratlerde birazdaha sert normalden 

hocam ben 1 haftadır autoda kullanıyorum direksiyon düşük hızlarda normalden daha yumuşak biraz hız artınca sertleşiyor normalle aynı gibi sertleşmesi 120 li süratlerde birazdaha sert normalden 
Teşekkür ederim hocam nasıl sizce bu mod memnunmusunuz handikapları var mı sizce

@erkanwrc ben  memnunun hocam leon fr kullanmıştım bir süre önce onun direksiyonu yumuşak geliyordu bana golfü alınca o frdaki yumuşaklık bundanda olur hissiyatı vardı ama yanılmışım golf sert geldi fr a göre şimdi auto moda geçince o frdaki yumuşaklığı hissettim golftete . acaba yanılıyormuyum veya psikolojik mi diye ablama sürdürdüm oda yumuşak geldi dedi , babama sordum oda yine yumuşamış bu dedi yani hissediliyor ama tabi aşırı derecede değişen bişey olmuyor birde bu modlar sadece direksiyona etki ediyor heralde başka bişeylerde değişme görmedim ben :)  

@erkanwrc ben  memnunun hocam leon fr kullanmıştım bir süre önce onun direksiyonu yumuşak geliyordu bana golfü alınca o frdaki yumuşaklık bundanda olur hissiyatı vardı ama yanılmışım golf sert geldi fr a göre şimdi auto moda geçince o frdaki yumuşaklığı hissettim golftete . acaba yanılıyormuyum veya psikolojik mi diye ablama sürdürdüm oda yumuşak geldi dedi , babama sordum oda yine yumuşamış bu dedi yani hissediliyor ama tabi aşırı derecede değişen bişey olmuyor birde bu modlar sadece direksiyona etki ediyor heralde başka bişeylerde değişme görmedim ben [emoji4] 
Teşekkür ederim peki yüksek hızlarda eskiye göre daha mı güvenli size

Geri
Üst Alt