Performans Kodlaması (ACT Modu)

Merhaba arkdaslar. Bu kodlamayı 1 hafta kullandım. Çok iyi gözlemledim yakıt ortalamam 4.5-5.5 civari iken suan 6 larda seyrediyor.

Yani ortalamam arttı. Bide şöyle denemem oldu 50 tl mazotla 200 km yampıstım kodlamadan önce. Kodlamadan sonra 170 km yaptım.

Aracım polo 2016 1.4 tdı 90 hp dsg ama kodlama sonrası performans çok iyi. Bu akşam normale çevirdim kodu. Bakalım yakıt ortalamam düşecekmi

Sent from my iPhone using Tapatalk
güzel katılım oldu. teşekkürler hocam. genel performansı nasıl oldu sizce aradaki farka değer mi?

güzel katılım oldu. teşekkürler hocam. genel performansı nasıl oldu sizce aradaki farka değer mi?
Ben performansını begendim. Benim arabamda çok bariz fark oldu.

Sebebinide aracımın golfe göre daha hafif olmasına baglıyorum kalkıslarda ve 2 -3 vites aralıgında gaza bastığımda çok atik oluyo araç ama yakıt olayı beni biraz uyuz etti. Simdi normale çevirdim bakalım düşecekmi ortalama

Ben performansını begendim. Benim arabamda çok bariz fark oldu.

Sebebinide aracımın golfe göre daha hafif olmasına baglıyorum kalkıslarda ve 2 -3 vites aralıgında gaza bastığımda çok atik oluyo araç ama yakıt olayı beni biraz uyuz etti. Simdi normale çevirdim bakalım düşecekmi ortalama
poloya mı kodladınız. yanlış mı anladım.

golfler bluemotion motor olunca fark olmuyor belli ki. şu ana kadar bariz fark tespiti olmadı. ama sizin dediğiniz ciddi fark poloysa.

poloya mı kodladınız. yanlış mı anladım.golfler bluemotion motor olunca fark olmuyor belli ki. şu ana kadar bariz fark tespiti olmadı. ama sizin dediğiniz ciddi fark poloysa.
Evet 2016 polo ya kodladım :) yeni poloların alt yapı golf 7 ile aynı sadece kodlamalar bazen golfe göre aynı yerlerden çıkmıyor. Securıty acces farklı oluyor.

Az önce biyerden döndüm. Kodlamayı iptal ettikten sonraki ilk sürüşüm oldu. Ve ortalamam direk düştü hemde baya durk kalklı bir yolda 5 ortalamaya indi. Kodlama aktif iken aynı yolu 7 civarı gösteriyordu

2e9df93be8c4bef85e1e834d06a436c4.jpg

Bu özelliği açıp sonradan kapatan var mı, memnun kaldınız mı ne dersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca Orhan Hocam ben özelliği kapatıp öyle teslim ettim ama alan arkadaşımıza bu kodlamadan bahsettim ve keşke kapatmasaydın dedi, ben de bir normal halinin tadını çıkar, sonra gelirsin yaparız dedim :)

@Orhan Hoca araba çok atarlı [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu koddan oldukça memnunum. Araç karakter değiştirdi resmen. Basıyorum 30-40km hızda bile vitesi düşürüp anında patinaja düşüyor. Böyle giderse ön ve arka lastikleri yer değiştirmem gerekecek kısa süre sonra :D

@Orhan Hoca @yusuf @fcsrn 

o zaman kablo gelince yapılacak kodlamalar listesine bunu da ekledim  :'(

Birşey daha sormak istiyorum bilgisizlik zor şey :)

Bu kodlamayı yaptıktan sonra sürüş profili kodlamasını da yapabilir miyim onu auto moda almak istiyorum mesela.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt