Performans Kodlaması (ACT Modu)

Ben de aracıma bu kodlamayı yaptırdım. Henüz kullanmak için çok fırsatım olmadı ancak ara hızlanmalarda herhangi bir değişiklik hissetmedim. Kışlık lastikler ilk kalkışta fazlasıyla patinaja düştüğü için 0-100 deneyimimi yazlıklara geçince paylaşacağım.
Kim Yaptı ?  :mad:

Bi de soruyon mu, yapamamışsın bak. Her kullanan değişikliği hissetmiş, ben de tık yok.
emoji12.png
Sen Ayakkabını Kalın Tabanlı Giymişsin Anlaşılan ondan hissedemedin Olcay :(' 8D

R da Eco mod ile race mod arası dağlar kadar fark var zaten ruh halinize göre kullanabilirsiniz.Fazlası için profesyonel ellerden yardım almayı uygun bulurum.

6000 kilometre incelemesi ile ilgili bir video hazırliyorum hafta sonu paylaşım yapacağım inşallah.
Değerli Umut Hocam, 

Merakla bekliyor olacağız 

Değerli Umut Hocam, 

Merakla bekliyor olacağız 
Murat hocam daha uzun planlıyordum ama böyle oldu,bir aksilik olmasa arabayı yıkatıp detaylı araç içi ve dışı videosu çekecem bu hafta sonu

Dün paylaştığım video.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende yaptım bakalım zamanla ne değişecek.  :'(

aşamaları bu fotolarda.

20160319_143943.jpg

20160319_144059.jpg

20160319_144145.jpg

20160319_144229.jpg

biraz dolaştım araçla. ilk kalkışlarda daha istekli. kesinlikle psikolojik değil hocalarım.  :'(

Umut hocmın R siyle çektiği video geldi aklıma.  Ne de keyif alıyordur araçtan. s=s15

Bugün ben de açtım. Yakıtta degısıklık yok denebilir. Pedalın altı biraz daha dolu gibi geldi.

Ben acıp acmamak arasında kararsız kaldım :) birazdaha yorumları okursam bnde acacm :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim araba da işe yarar mı acaba. Pek umudum yok ama :)

Geri
Üst Alt