Performans Kodlaması (ACT Modu)

ilginç tespit oldu eren. zamanla bizde görecez bakalım. 

@fcsrn

Sivas buluşmamızda bu kodu da hallettik @fcsrn sayesinde.
İlk izlenimlerim kalkışta ve düşük hızlarda hafif bir performans artışı var pedal daha tepkili. Yakıtta ise 0,5 lt civarı yükselme var. Ayrıca yavaşlamakta isteksiz gibi sanki araç.

İlk izlenimlerim kalkışta ve düşük hızlarda hafif bir performans artışı var pedal daha tepkili. Yakıtta ise 0,5 lt civarı yükselme var. Ayrıca yavaşlamakta isteksiz gibi sanki araç.
hayırlı olsun o zaman yeni aracınız diyelim :)

Hocam act mode u benim @MSE hocamın aracında deneme imkanım olmuştu araç bariz 1den 2ye geçerken atılıyor fark belli oluyor bende bi ara yaptırayım mı diye düşünmüştüm ama araç konusunda  titiz olduğum içi serin durdum. Hayırlı olsun demek düşer bize aracınız mauel olsaydı 3-4-3 gazlardınız :)

Takipteyim henüz kablo alamadım bana alibaba linki paylaşacak bir arkadaş lazım daha önce almıştım ama linki kaybettim 2016 dgs 1.4 araç bir act si eksik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeri değil belki ama öneride bulunacaginiz wag com kablo link veya isim model yazmanız mümkün mü aliexpress te var iş görür mü

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aliexpress te çok var ama hangisi iş görür bilmiyorum :) )

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben bu kodlamayı yaptım ama açıkçası bariz bir fark hissedemedim.Aynı gibi araç tepkileri yakıt ortalamasını takip etmeye çalışıyorum 2-3 ay deneyip kodu normale çevireceğim birde öyle deneyeceğim bakalım farkı hissedecek miyim.

Arkadaşlar yeni kablo sipariş ettim ilk kez kodlama yapıcam çok fazla bilgili değilim. Bu kodlama manuel araçlarda gaz tepkisini değiştirir mi yoksa sadece dsg ler için mi ?

Arkadaşlar yeni kablo sipariş ettim ilk kez kodlama yapıcam çok fazla bilgili değilim. Bu kodlama manuel araçlarda gaz tepkisini değiştirir mi yoksa sadece dsg ler için mi ?
manuelde 1 ve 2.vites canlanıyor. değişiklik oluyor gerçekten.

@Orhan Hoca teşekkür ederim deneyeceğim. Yeri değil ama sormam lazım,şu an arabadayım ve amerikan parkları ekrandan ayarlanacak şekilde kodladım. Sağ sinyal verince normal ama sol sinyal verince iki sinyalde yanıp sönüyor. Ayrıca hoşuma gitmedi kapı açılınca yanıyo sönüyo falan,iptal etmek istiyorum. Ambiyans aydınlatmasına bağlamadan yapmak. Bunu iptak edeyim sorunsuz eski haline çevireyim. Sonrada sağ sol sinyali düzgün bi şekilde yananı kodlayayım. Nasıl yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim. Şu an arabada bekliyorum. Kafayı yiyicem :/

@Fatih Tursun değişiyor hocam. Gaz pedalının tepkisi daha canlı oluyor. 0-100 değeriniz değişmez ama [emoji6]
Yusuf hocam 0-100 1 sn gelişiyor diyordu arkadaşlar sadece dsg demi gelişiyor

Birde sürüş profili auto kodlaması nasıl yapılıyor biliyormusunuz

Geri
Üst Alt