Golf 7 J far soketi

İsim
mehmet
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar.

2 gün önce golf 7 aracımdan u led farları çıkarıp Çift J far taktım ama soketi uyumlu değildi o yüzden orjinal soketini sökmeden kablolara ek yapıp tek tek bağladık ama şimdi de gidip gidip geliyor arada kablolar temas ediyor olabilir ya da temassızlık oluyor olabilir buna nasıl çözüm bulabilirim. J fara özel soket alsam çözülür mü öyle bir şey var mıdır?

Konu hakkında bilgisi olanları bekliyorum aciliyet ile şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar.

2 gün önce golf 7 aracımdan u led farları çıkarıp Çift J far taktım ama soketi uyumlu değildi o yüzden orjinal soketini sökmeden kablolara ek yapıp tek tek bağladık ama şimdi de gidip gidip geliyor arada kablolar temas ediyor olabilir ya da temassızlık oluyor olabilir buna nasıl çözüm bulabilirim. J fara özel soket alsam çözülür mü öyle bir şey var mıdır?

Konu hakkında bilgisi olanları bekliyorum aciliyet ile şimdiden teşekkürler.
Benim araç halojen idi replika çift J fara geçince soket birebir aynı idi.
Yani halojen far soketi alsanız işiniz çözülür, elbette kablo sıralamasına göre bağlantı yapmak lazım bu konuda sanırım deneyimlisiniz.

Upvote 0
Benim araç halojen idi replika çift J fara geçince soket birebir aynı idi.
Yani halojen far soketi alsanız işiniz çözülür, elbette kablo sıralamasına göre bağlantı yapmak lazım bu konuda sanırım deneyimlisiniz.
Benim de merak ettiğim o soket alırsam soket ile bağlanacak direk.

Bakım zamanı geldi Yetkili serviste bakım yaptırırken bunu da çözebiliyorlar mı? Soket var mıdır ellerinde acaba.

Upvote 0
Soket hangisinden alacağımı nasıl bileceğim peki?
İsmini model numarasını inanın ben de bilmiyorum.

Yetkili servisle çok deneyimim olmadığı için birşey diyemeyeceğim. Arayıp görüşmeniz gerekebilir.

Ben genelde aliexpress yada ikinci elciyim bu konularda.

Upvote 0

Geri
Üst Alt