Allstar donanım seviyesinin özellikleri

@Golf835 1.4 icin konusuyorum. highline alıp led eklediginizde all starla arasında asagidaki ozellikler kalıyor. Bunun icinde 4-5 bin fark olması bana mantıksız geliyor. 1.2 icin allstar super opsiyonlar veriyor bence.

Ambiyans aydınlatması

Elektrikli, katlanabilir yan ayna

Renkli ekranlı yol bilgisayarı

Yağmur sensörü

Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming-Leaving Home)

Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası

Otomatik yanan kısa

@atagulbugra

Highline'daki spor alcantara koltuklar da Allstar'da bulunmuyor. Bunu da eklerseniz aradaki fark  daha normal gelecektir. Koltuk farkı en az 1000TL tutar.

ALL STAR R LINE

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow Murat hocam efsanesiniz, maşallah, sayenizde biz de ilk canlı fotoları gördük. Işık pakedi eklenip alınabilir bir araç olmuş aslında, koltuklar hakkındaki yorumunuz nedir hocam? Alcantra yerine böyle birşey olması? Ambiyans aydınlatma da yok.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor Merhaba, bende dun inceleme fırsatı buldum aracı ancak showroom'da yoktu, stok sahasında baktım cok detayli inceleyemedim ancak koltuklar haricinde guzel donanımlara sahip. Koltuklarin kumasi pek hosuma gitmedi. 

@enpisagor Merhaba, bende dun inceleme fırsatı buldum aracı ancak showroom'da yoktu, stok sahasında baktım cok detayli inceleyemedim ancak koltuklar haricinde guzel donanımlara sahip. Koltuklarin kumasi pek hosuma gitmedi. 
Comfortline aracı daha albenili yapan şüphesiz ki koltukları ve ambiyans aydınlatması, koltuk allstar özel olabilir ama ambiyans aydınlatma olmaması çok üzücü. U led olan bir araçta bunun maliyeti ne olabilir ki?

@enpisagor comfortline'a 17'madrid + arka led + bixenon + u led + hiz sabitleyici + ön arka park sensörü + 6,5" ekran ekledigim zaman allstardan yanklasik 2000 tl daha pahali oluyor. Ne yapacagimi bilemedim. :(

@atagulbugra Comfortline pahalı olur ve ne kadar dolu olursa olsun, ismi comfortline olacaktır. benim tavsiyem ışık görüş paketli bir allstar olacaktır.

@silvershadow Murat hocam efsanesiniz, maşallah, sayenizde biz de ilk canlı fotoları gördük. Işık pakedi eklenip alınabilir bir araç olmuş aslında, koltuklar hakkındaki yorumunuz nedir hocam? Alcantra yerine böyle birşey olması? Ambiyans aydınlatma da yok.

Değerli Can Hocam 

Teşekkür ederim.  Aktaran dostlarımız sağolsun. Bu araç hazır istanbul Altur bayisinde...

Koltukların kumaşı dacia gibi AlimAllah....

Şaka bir yana sanırım maliyetleri düşürmek için kullanılan bir yöntem bu.

Ambiyans aydınlatma olmadığı için midline plus donanım baz temelli olduğunu anlamak gerekiyor. 

Ayrıca kullanılan koltuk biçimi düz midline plus koltuğu zaten

Sadece kumaş değişmiş o kadar.

Ayrıca iç dekorasyon da midline plus fırçalanmış  alüminyumdan... sanırım tezini doğruluyor bu detay da....

Kendi adıma konuşayım ışık paketini verimli ve gerekli görmüyorum. Bunun yerine elektrikli katlanır yan aynalar olsa iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow  O zaman bu zamanında Polo Chrome edition gibi oldu, trendline kasası üzerine koyulmuş, arka stepne bulunan bilgi etiketinde trend yazıyor ve arka ışıklandırma bulunmuyordu, hatta farlar bile trendline ile aynı idi ama digital klima, yağmur far sensörü, alaşım jantlar gibi özllikleri vardı.

Tek tercih edileceği durum 1.2 highline olmadığı için sanırım ama sizin görüşünüz dolu bir comfortline koltuk ve ambiyans aydınlatması için dahi çok daha mantıklı.

@silvershadow Murat Hocam bu dediklerinizden bizim aracin comfortline alti oldugunumu anlamaliyiz ? 

Cunku bize bayide comfortline + All star ozellikleri olarak tanitmislardi araci . Siz ilk defa yakindan gordunuz eksileri artilari nelerdir ?

Tesekkurler yorumlar icin

Geri
Üst Alt