Allstar donanım seviyesinin özellikleri

@ahmet3976

hocam burada böyle diyor ama karşılaştır deyince de highline da olan bazı özellikler yok

artı fiyatı ucuz az daha

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ambiyans aydınlatma olmayan All starı kınıyorum, ayrıca elektromekanik el frenine tarçınlı dikiş nasıl oldu, çok merak ediyorum.

Şu yeni vw sitesinden belli, bu siteyi düzenleyen her kimse Biran önce değiştirilmeli, bu ciddiyetsizik kopy-paste yazılar çok kötü :/

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

All starda bulunmayan

Ambiyans aydinlatma

katlanir ayna

far ve yagmur sensoru

renkli yol bilgisayari

spor on koltuklar

eve gidis evden gelis

kararan dikiz aynasi

bunlar da allstarda bulunan

farkli bir kumas pentastripe

zirconium ic dekor fikrim yok

metal brush torpido parlak kapi ici kapi ici derken bizdeki yumusak malzemeyle kapli olan yeri yoksa kapi tutmaligin oralar mi cozemedim

tarcin dikis cok onemli olmasa gerek

yer tasarruflu stepne

surus profili

u led

125 DSG Highline 88700₺ + 1700₺ Uled

125 DSG Allstar 87300₺

Bu fiyat farkiyla insanlari highline almaya yonlendirmisler bence. U led olmasada olur basicte hos diyenler icinse kesinlikle highline alinmali bence. 

Bu tur ara donanimlar genelde orta seviyeye butcesi yeten ama highlineda olan ve herkesin ya keske bende de bu olsaydi dedigi bir iki donanim eklenerek yapilirdi bu sefer garip olmus. 

Comfortline donanim ustune 6.5 ekran ve ya basic far ekleseler mesela ara bi donanim olurdu. Yada cok mu sey istedim  :mad:

az önce vw sitesine bakıyordum. golf fiyatlarına bakayım dedim bakarken donanımlar arasında allstar gördümç bu ne açıklar mısınız biraz?

All starda bulunmayan

Ambiyans aydinlatma

katlanir ayna

far ve yagmur sensoru

renkli yol bilgisayari

spor on koltuklar

eve gidis evden gelis

kararan dikiz aynasi

bunlar da allstarda bulunan

farkli bir kumas pentastripe

zirconium ic dekor fikrim yok

metal brush torpido parlak kapi ici kapi ici derken bizdeki yumusak malzemeyle kapli olan yeri yoksa kapi tutmaligin oralar mi cozemedim

tarcin dikis cok onemli olmasa gerek

yer tasarruflu stepne

surus profili

u led

125 DSG Highline 88700₺ + 1700₺ Uled

125 DSG Allstar 87300₺

Bu fiyat farkiyla insanlari highline almaya yonlendirmisler bence. U led olmasada olur basicte hos diyenler icinse kesinlikle highline alinmali bence. 

Hocam bu bilgileri nereden aldiniz bilmiyorum ama en azindan Belcika icin gecerli degil. bulunmayan dediginiz asagidaki seyler standart olarak geliyor bende.

katlanir ayna

far ve yagmur sensoru

renkli yol bilgisayar

eve gidis evden gelis

kararan dikiz aynasi

allstar ozel kapi girisleri 

allstar paspaslari 

zirconium ic dekor 

piano black on konsol

allstara ozel jantlar

3 sene guide -  inform

hatta icime kurt dustu bildigim halde acip siparis forumunu bi daha okudum :)  

Otomobil'i inceledim şimdi iki haftadır arabasız kaldık donanımına baktım çok fazla ekleyecek bir şey kalmamış aslında ışık görüş paketi , katlanır ayna , geri görüş kamerası , renkli yol bilgisayarı ve gece mavisi renk ile birlikte saydığım opsiyonlarda alınabiliyorsa bana mantıklı geldi 1.2 tsı dsg olan versiyonu düşünüyorum annem'de kullanacağı için uzun zamandır istediğim bir şey aslında bu paket comfortline'a donanım eklemeye kalksak bir seneye falan gelir heralde araç :) Neyse bakalım haftasonu gidip görüşeceğiz bayiyle nedir ne değildir nasıl bir indirim uyguluyorlar öğreneceğim ama bildiğim kadarıyla İstanbul bayileri daha fazla pazarlık yapıyorlar olmazsa orayla görüşürüm

Alınabilecek en iyi 1.2 Allstar.

cam tawan + geri goruş eklendimi alina bilecek en ucuz dsg olur.ama katlanir ayna yokdsg icin aynadan vazgecilirmi bilemedim.

Vw resmi sitesinde yayinlanan donanim bilgisidir bu. Karsilastirmali olarak bakabilirsiniz. Sitede yok deyipte bayiye gidince var oluyorsa bunda da bir gariplik var demektir

Arkadaşlar Allstar adında yeni donanım çıkmış ve fiyatıda hiç az değil neredeyse higline fiyatında . Bence hiç tutmayacak önce var olanlardan bahsedeyim U led var madrid jant var kırmızı dikiş vs. olmayanlar ambiyansaydınlatma , ışık paket, spor alcantara,premium ekran, piano black,elektrikli katlanır ayna  .Biz R-line beklerken Allstar çıktı karşımıza  

Forumda daha önce konusu açılmış, tartışılmıştı, yönetici arkadaşlarımız, mesajı ilgili yere taşıyacaktır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt