Allstar donanım seviyesinin özellikleri

ee3f5db73ca5174587ba516502f1a95d.jpg

Anahtarı da midline Plus, golf profesörü değerli Murat hocam tespitleriniz cok yerinde@silvershadow

Sent from my iPhone using Tapatalk

ee3f5db73ca5174587ba516502f1a95d.jpg

Anahtarı da midline Plus, golf profesörü değerli Murat hocam tespitleriniz cok yerinde@silvershadow

İnceleme fotoğraf ve doğrulamanız altın değerinde..

Doğuş'un her söylediğine inanmamak gerekli hatta sitesindeki ifadesini düzeltmesi gerekir

Teşekkür ederim Can Hocam;

Ekip halinde dedektiflik yapıyoruz..

Bizi aldatmak mümkün olmayacak bu gidişle  :000068-medium:

@enpisagor Anahtar cok cirkin yahu. Araci aldigima pisman etmeyin boyle cirkinlikleri gosterip :)  

Beni ilgilendiren kısmı Madrid Jantlar :)  malum yeni dijonlardan Madrid jantlara geçtik çoğu golflerde yoktur düşüncesiyle ama  Artık heryer All star olacak anlaşılan :)  Durban şart oldu bana....Bence bu All Star Tr de çok satar.

Beni ilgilendiren kısmı Madrid Jantlar [emoji4] malum yeni dijonlardan Madrid jantlara geçtik çoğu golflerde yoktur düşüncesiyle ama  Artık heryer All star olacak anlaşılan [emoji4] Durban şart oldu bana....Bence bu All Star Tr de çok satar.
Valla hocam yolda allstar zannederler mis gibi highline i [emoji41]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle olacak gibi. muhabbetleri şimdiden tahmin edebiliyorum yau ?

One Life Live it.!!!

@enpisago Can Hocam, Ben şimdi bu ALLSTAR donanım işini anlamadım. Sitenin donanım bilgilerinde Highline için "ALLSTAR'a ilave olarak" ibaresi yer alıyor.

Bu durumda Highline donanım seviyesi araçta; Ön kol desteği, vites topuzu, el freni ve paspaslarda tarçın renkli dikişler,  "Zirconium Brushed" iç dekor, LED gündüz sürüş farları olmazsa aracı red mi edeceğiz? Araç direkt "ayıplı araç" statüsüne giriyor çünkü. :)  

Not: ALLSTAR donanımda yer alan Bi-xenon plus'ı, Highline donanımda yer alan Bi-xenon Basic ön farların ezdiği mantığı ile (aslında bu da yanlış da) eleme yapıldıktan sonra kesişim kümesi dışında kalanları yukarıda belirttim.

Saygıar...

@enpisagor Anahtar cok cirkin yahu. Araci aldigima pisman etmeyin boyle cirkinlikleri gosterip :)  
Hocam hiç dert etmeyin Bizim polo da bu şekilde anahtarı Lounge olmasına rağmen, ama Türkiye de serviste 35 lira karşılığında o metal kısmı alabilrsiniz. ayrıca plastik kısmı da saran kılıflar var çok tatlı duruyor :D

@silvershadow 

Değerli Hocam

Vallahi dedektif gibiyiz hepimiz...
Murat Abi Golf tutkunu olmak kolay değil, st aradı can Allstar geldi diye dayanamadım, okul dönüşü koştum gittim, 77 km de idi araç daha. Bu da hepimiz içindeki dedektifliği çıkarıyor.

Araca gelecek olursak tarçın renk detay hoş, koltuklarda var, ayrıca aracın orijinal paspasları da tarçın renk dikişli, u led, madrid ve Can tavan benim favori hayalim, bu nedenle çok yakışıklı araç dış tasarım olarak. 

İç mekanda koltukların yanal destekleri benim şahsi fikrimce midline plustan iyi, ama bizim spor koltuklar kadar sağlam değil, sünger biraz zayıf geldi, kumaş kalitesi ciddi anlamda vasat,  ön kısım piano black ama yan ve yolcu önü gri, ambiyans uyumsuzluğu var. 

Anahtar ve auto hold kromları da olmaması biraz can sıkıcı, ayrıca iç kısım aydınlatmalarının tamamı sarı midline plus ışığı.

Abi dedim saygı ve samimiyeti olduğu için kızdıysanız özür diler, affınıza sığınırım. Teşekkürler.

@enpisago Can Hocam, Ben şimdi bu ALLSTAR donanım işini anlamadım. Sitenin donanım bilgilerinde Highline için "ALLSTAR'a ilave olarak" ibaresi yer alıyor.

Bu durumda Highline donanım seviyesi araçta; Ön kol desteği, vites topuzu, el freni ve paspaslarda tarçın renkli dikişler,  "Zirconium Brushed" iç dekor, LED gündüz sürüş farları olmazsa aracı red mi edeceğiz? Araç direkt "ayıplı araç" statüsüne giriyor çünkü. :)  

Not: ALLSTAR donanımda yer alan Bi-xenon plus'ı, Highline donanımda yer alan Bi-xenon Basic ön farların ezdiği mantığı ile (aslında bu da yanlış da) eleme yapıldıktan sonra kesişim kümesi dışında kalanları yukarıda belirttim.

Saygıar...
Değerli Hasan Hocam,

Site de en son comfortline donanıma ek olarak diye düzeltilmişti. Şuan son durumu bilmiyorum ancak, vites ve direksiyonda tarçın dikişleri yer almıyor, araç comfortline veya highline ile karşılaştırılmadan, kendine ayrı ara bir donanım olarak değerlendirilmeli, ki st de bunu ne yapcan, ara model highline olsa tamam gibi konuştu.  İç dekorun yarısı piano black yarısı fırçalanmış gri :D  bence bütünlük yok. Ayıplı mı bilemiyorum, siz daha iyi değerlendiriyorsunuz. Sadece imkan olsa highline güzel yaw :D  1.2 de highline olmadığı için yoğun talep gördüğünü söylemeliyim, ama sadece koltuklar bile comfortline alıp, opsiyon eklemek için yeterli. 

@olimpio Hocam anahtardaki siyahi bu şekilde kapatabiliriz, sağolsun@exe7 Oguzhan kardeşimin hediyesi, kız kardeşim de çok beğendi.

244bc8a8b1ef4dba65d622e5bd19d2da.jpg

5f8233f4abaf0644fa6a774947d4fc41.jpg
c8f588cb1a4af035848e8ed71be87dd3.jpg

@hak hocam direksiyon ve vites rahat görülüyor [emoji5][emoji848] tarçın detay çok hoş direksiyon dikişi de olsa cuk olurmuş bence [emoji106]

@enpisagor Yok Can Hocam, sitede Highline donanım seviyesinde, "ALLSTAR donanım seviyesine ek olarak" yazıyor şu an itibariyle.

Bu durumda Highline donanımda örneğin, U Led gündüz farları standart olmuş oluyor. 

Saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 3793

Geri
Üst Alt