Airbag kapağı

Korkmaz06

Üye
İsim
Korkmaz
Bugün farkettim ve moralim cok bozuldu. Muhtemelen birisi çaldı ama kimsenin gunahina girmek istemiyorum. Bu kapağı nerden temin edebilirim ? Serviste varmıdir.
af3a806d309e658fa49e6bfb2516734e.jpg
7a92a132713ad82bd7513320bcf40e32.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün farkettim ve moralim cok bozuldu. Muhtemelen birisi çaldı ama kimsenin gunahina girmek istemiyorum. Bu kapağı nerden temin edebilirim ? Serviste varmıdir.
af3a806d309e658fa49e6bfb2516734e.jpg
7a92a132713ad82bd7513320bcf40e32.jpg

hocam kazalı araclardan sökülebilir aslında, amcamın arabasındada yıkamacıda el freninin o basılan içe giren düğmeyi çalmışlardı :)  bazen insanın başına gelebiliyor böyle şeyler tabi yıkamacıya ben götürünce düğmeyide bulma ihtiyacı hissetim kazalı bir araçtan söküp takmıştım :)

hocam kazalı araclardan sökülebilir aslında, amcamın arabasındada yıkamacıda el freninin o basılan içe giren düğmeyi çalmışlardı [emoji4] bazen insanın başına gelebiliyor böyle şeyler tabi yıkamacıya ben götürünce düğmeyide bulma ihtiyacı hissetim kazalı bir araçtan söküp takmıştım [emoji4]
Aynen hocam, dün yıkamaya gittim bugün farkettim. Zaten olmayan kısmin altında bir iz var tornavida gibi bir cisimle sökulmüs gibi.

Aynen hocam, dün yıkamaya gittim bugün farkettim. Zaten olmayan kısmin altında bir iz var tornavida gibi bir cisimle sökulmüs gibi.

iyibir yıkamacıya gitmek farz oldu artık iyiden kastım hem işini iyi yapacak hemde dürüst olacak çar,çakal çalıştırmayan müessese olacak tabikide bunların olması yetmiyor ki en iyi dediğimiz sonax gibi uluslararası firmalarda bile arabayı yıkamaya verdinizmi elamanlar hemen arabayla deneme içine giriyor pati attırmalar filan tabi araç sahibi aracın başında değilse yapıyorlar bunu. artık aadet edindim araba yıkanırken başında bekliyorum..

iyibir yıkamacıya gitmek farz oldu artık iyiden kastım hem işini iyi yapacak hemde dürüst olacak çar,çakal çalıştırmayan müessese olacak tabikide bunların olması yetmiyor ki en iyi dediğimiz sonax gibi uluslararası firmalarda bile arabayı yıkamaya verdinizmi elamanlar hemen arabayla deneme içine giriyor pati attırmalar filan tabi araç sahibi aracın başında değilse yapıyorlar bunu. artık aadet edindim araba yıkanırken başında bekliyorum..
Valla cok haklısınız hocam, çocuk müşterinin arabasını bağırtıyordu resmen o anda soğudum yıkamadan. Simdi yıkama tabancası almayı düşünüyorum :)

@sdktsn

bizim milletimizin huyudur bu başkasındakine kendisi ulaşamaz ama başkasının malı eline geçince afedersiniz ırzına gecer o malın tabi bu herkes için gecerli değildir bi kısım genel olarak böyle.

en doğru karardır bence evde yıkamak , zevk alarak yıkamaya paha biçilemez zaten :)  tabanca,şampuan,cila falan alıp uğraşmak güzel bi etkinlik oluyor hafta sonları 

Geçmiş olsun hocam... muhtemelen bilinçli alınmış gibi Tornavida izi vs... Heryere araç güvenilmez olduğunun birkanıtı daha :)

Geçmiş olsun, yıkamada yapılmış ise çok daha acı, nasıl nereye ve kime güveneceğiz bilemiyorum. :(

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gecmiş olsun hocam. umarım çözüm bulmussunuzdur.

sevgili yıkamacı da benim zippo cakmagımı goturmustu. cıktıktan 5 dk sonra farkedip geri dönmüştüm ama siz aldınız diyemiyorsunuz tabii ki bir de hırsız mıyız biz deyip üstüme geleceklerdi malum.

Geri
Üst Alt