Direksiyondan gelen ses hk

Tabteosk

Yeni Üye
İsim
Hüseyin
Merhaba daha önce bahsedilmiş ama çözümle ilgili birşey bulamadım bilgisi olan yaşamış arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Araç çalışır ve durur haldeyken direksiyonun sağa sola hareketinde tok tok bir ses geliyor düşük desibelli bir ses ama can sıkıcı bu durum hk. Bilgisi olan arkadaşlar var ise çözüm hk. Tavsiyeleriniz nelerdir ?
bu videodaki ses ile aynı

Merhaba,
İnce bir tık sesi şöyle ayağı sol taraftaki yere koyunca ordan da minik birşey hissedilebiliyorsa bu bende de mevcut. Bende araştırmıştım yabancılar alt takımda direksiyondan gelen bağlantılardaki 1-2 parçayı değiştiriyor problem çözülüyordu ama parça isimlerini bilmiyorum. Bende götüreceğim en kısa zamanda bir ustaya baktırmaya. Eğer yaptırır problemi çözerseniz hangi parçalardanmış buraya yazarsanız bende faydalanayım.

Merhaba daha önce bahsedilmiş ama çözümle ilgili birşey bulamadım bilgisi olan yaşamış arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Araç çalışır ve durur haldeyken direksiyonun sağa sola hareketinde tok tok bir ses geliyor düşük desibelli bir ses ama can sıkıcı bu durum hk. Bilgisi olan arkadaşlar var ise çözüm hk. Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Geri
Üst Alt