Dunlop sp sport fm 800

Lastikler hayırlı olsun hocam üretim tarihlerini kontrol ettiniz mi?

Bizim aracin lastikleri fabrikadaki lastiklerdi  hankook mu neydi 2013 den beri disleri iyidi ama hafiften curumeye baslamisti babamda masyada en iyi elektirik ci lastikci dunlop magzasi zaten emre emrah die 2 kardeslerin dukkani var oraya gitmis bunu onermisler dunlop sp sport fm 800 yagmurda verimi cok iyi yola tutusu felan babama yalan soylemez yani  sizce bu lastik nasil fiyata gelirsekte tanesi 250 tlymis 200e almis yani800tl eski lastikleride galerici akrabamiz var ona 200 tl ye satmis  yani 600e gelmis oldu sizce lastik iyimi kullanan varmi biraz uzun oldu ama aracin ustundede resimleri atarim 

Ekli dosyayı görüntüle 2374
Konuyu biraz hortlatayım.

Bende 225/45/17 ebatında FM800 almayı düşünüyorum. Uzun süredir kullanana biri olarak lastiğin ses seviyesi ve tutunması ile ilgili yorumun nedir..

Kardş taktırdın mı lasitkleri

Kardş taktırdın mı lasitkleri
Ben taktırdım lastikleri.16 kışlıkları çıkarıp 17 yazlık takınca konforda pek kayıp olmadı,sert bir lastik değil.Ancak lastik yeni olduğundan mıdır,lastiğin yapısından mıdır biraz sesli gibime geldi.

Yol tutusu fren meaafesi nasıl kardş sert frender abs devreye giriyormu

Yol tutusu fren meaafesi nasıl kardş sert frender abs devreye giriyormu
Henüz fazla kilometre yapmadım.Ama ilk izlenim olumlu.Frenlemede güven veyor.Lastik daha çok yeni bu deperlendirme pek sağlıklı olmaz .Biraz–yol–su–sıcak yüzü görsün ,tekrar değerlendirme yaparım

Henüz fazla kilometre yapmadım.Ama ilk izlenim olumlu.Frenlemede güven veyor.Lastik daha çok yeni bu deperlendirme pek sağlıklı olmaz .Biraz–yol–su–sıcak yüzü görsün ,tekrar değerlendirme yaparım
Tşk ler kardş bende havalar tam ısınmadan almam lazım kar lastiğiğle geziyom 1 aydır

Tşk ler kardş bende havalar tam ısınmadan almam lazım kar lastiğiğle geziyom 1 aydır :)
R.ederim.

Adanada havalar ısınmıştır artık.Bir an önce değiştir lastiği, sıcak havada kışlıklar çabuk aşınıyor,frenlemede de seni zor durumda bırakabilir .Ben bile İstanbulda havalar 10 derece ve üzeri olmaya başlamasıyla değiştirdim.

Lastik konusunda 1-1.5 ay yorumlara baktım kafam iyice karıştı.Herkesin sürüş tarzı farklı , lastikten beklentileri farklı.Senin için iyi olan başkası için kötü olabiliyor.Bende kafamın dikine gidip pek yorumu olmayan bu lastiği aldım :)

R.ederim.
Adanada havalar ısınmıştır artık.Bir an önce değiştir lastiği, sıcak havada kışlıklar çabuk aşınıyor,frenlemede de seni zor durumda bırakabilir .Ben bile İstanbulda havalar 10 derece ve üzeri olmaya başlamasıyla değiştirdim.
Lastik konusunda 1-1.5 ay yorumlara baktım kafam iyice karıştı.Herkesin sürüş tarzı farklı , lastikten beklentileri farklı.Senin için iyi olan başkası için kötü olabiliyor.Bende kafamın dikine gidip pek yorumu olmayan bu lastiği aldım [emoji4]
Aynen kardeş havalar ısındı bi kac kez zora düşürdü lastik
Bi kaç fiyat teklifi alıp hafta sonu taktırrım inşallah

Dunlop iyidir  :'(  Kullandıklarımdan son derece memnunum özellikle su tahliyesinde çok başarılı. ben lastikte desene de önem veririm lakin oda mevcut bu lastikte.

Yanılmıyorsam Avrupada tavsiye edilen ve ödül alan bir lastik bu model. 

Merhaba arkdaslar dunlop lastige karar vermistim ama bi kac arkdas kafami karistirdi 1 sene sonra ayni lastikten bulmak istesen bulamassin dediler. Boyle bise varmidir sinirli sayidami uretiyorlar tsk

Merhaba arkdaslar dunlop lastige karar vermistim ama bi kac arkdas kafami karistirdi 1 sene sonra ayni lastikten bulmak istesen bulamassin dediler. Boyle bise varmidir sinirli sayidami uretiyorlar tsk
Bulunduğunuz ilde bayi sayısı az ise, lastiği bulma şansınız tabi azalır.Seçtiğiniz lastik te eski model bir lastik ise bulma şansınız daha da az olur.FM800 çok eski bir model değil.Yakın zamanda üretim bandından kalkacağını sanmıyorum

Bulunduğunuz ilde bayi sayısı az ise, lastiği bulma şansınız tabi azalır.Seçtiğiniz lastik te eski model bir lastik ise bulma şansınız daha da az olur.FM800 çok eski bir model değil.Yakın zamanda üretim bandından kalkacağını sanmıyorum
2 bayi var adanada bildiğim
Teşekkür ederim kardş

Kafam iyice karıştı arkdaşlar bu gidişle kar lastiğigle gezecem
fm800 bi türkiye üretimi varmış bi yurt dışı kalite olarak aynımıdır. Sizce fiyat olarak turkiye deki 1150 tl yurt dışı olan 2100 tl [emoji44]

Geri
Üst Alt