Replika durban

Kardeşim araba senin ,  doğru ebatlarda istediğini al, sök at, bi tane daha al ,hayat senin zevk senin , ama şunu unutma yeni birşeyler yapmak senin elinde , herkes gibi sıradan olma, ne bileyim bi vmr jant olur, alphards jant olur, ben yıllardır 5x112 porshe 911 jantlarından arıyorum bulursan çıkma onlardan al, herkes gibi olma kendin ol derim,bi abi kardeş arkadaş tavsiyesi olarak affına sığınarak söylüyorum umarım faydalı olmuşumdur.

@DoğanARABACI @yusuf Abi cidden bu konusmalarla beni etkilediniz replikanin yuzune dahi bakmiyorum artik once bizim guvenligimiz gorsslik icin  degmez dursun kendi janti kendi jantida cok guzel buyukluk icin diyordum ben. #Replikaya hayir!! 

@DoğanARABACI @yusuf Abi cidden bu konusmalarla beni etkilediniz replikanin yuzune dahi bakmiyorum artik once bizim guvenligimiz gorsslik icin  degmez dursun kendi janti kendi jantida cok guzel buyukluk icin diyordum ben. #Replikaya hayir!! 
Güzel bir iş yaptık ;) orjinal ya da marka jantlarda sıkıntı yok hocam. Cms kullanıp memnun arkadaşımız çok ;)

Anldm hocam bizim jantlarin adi ne geciyordu comfortline

@Ensteknn  kardeşim bak şanslısın ben kendi jant tartımlarımı ararken   @Newerdais   paylaşmış , onada teşekkür edelim @yusuf kardeşimde nokta atışla replikaları özetlemiş valla 

Geri
Üst Alt