golf 8 katlanır yan aynalar

harleyhan

Yeni Üye
İsim
coşkun
arkadaşlar merhaba öncelikle

benim bir sorum olacak 2021 golf 8 aynaları katlanır mı ? eğer katlanırsa nasıl katlanıyor ?

Aracınız Impression veya Life paket ise katlanır ayna bulunmuyor. Biraz kuvvet uygulamak gerekiyor aynayı elle kapatmak için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet bende araştırıyorum bir önemli nokta var…

Ayna servis fiyatı 4.500₺  - aliexpres 2.300₺

Life pakette kapı kontrol modülüne gerek yok…

İmpression pakette kapı kontrol modülüne ihtiyaç var sıfır servis fiyatı sağ sol kapı için 2.300₺  tabi aliexprese bakmak gerek 500-600₺ civarı genelde kapı modülü lakin parça numarasını bulamadım…

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servis style paket icin uretilen aynayi aldigimizda life a montaj yapiyor mu? Disarida garanti bozulmasin diye pek elletmek istemiyorum. Boyle bir secenek varsa iyi olabilir

@hotlevel  mk8 katlanır aynayı her pakette kullanırsın ben sipariş verdim servisten perşembe gelecek impression araç alacağım için kapı kontrol ünitelerinde aliexprestten sipatiş verdim on güne gelir… böyle bir işlem yapacaksan orjinal alıp kullandığın ürün garantiyi bozmaz…

Servis style paket icin uretilen aynayi aldigimizda life a montaj yapiyor mu? Disarida garanti bozulmasin diye pek elletmek istemiyorum. Boyle bir secenek varsa iyi olabilir

Selamlar, 1.0 life paket için bayiden aracı alırken sormuştum takilamadigini ve takilsa bile cok maliyetli olacağını söylemişti. Anladığım kadarıyla servis ile görüşmek lazim.

Benim konu bakın alınacak kapı modüllerinin parça kodları dahil yazdım kapı modülünü servisten alırsan 2.500₺ aliexpreste 700₺ katnaır ayna 4.500₺

Geri
Üst Alt