Mercedes A Serisi / BMW 1 Serisi

Furkan

Moderatör
İsim
Furkan
Herkese merhaba,

Bir ablamız için Mercedes A Serisi veya BMW 1 Serisi araç bakıyoruz.

Bütçe maksimum 240.000 TL

Benzinli otomatik olmasını istiyoruz, renk tercihimiz de beyazdan yana.

Şimdiye kadar foruma danıştığım her konuda güzel tavsiyeler aldım, yine yardımınıza başvuracağım.

Tavsiye ve yönlendirmelerinizi istirham eder, keyifli forumlar dilerim.

Hic bir bilgim ve fikrim yok

Ama islem sonuçlaninca arkadasin telini verirmisin baklava isteyecegim

@frknyldrm Ne merso ne bmw, 240 bine alinacak en iyi hb araba golf  2017-19 1.0 tsi dsg comforttur, daha az bas agritir, daha az masrali olur, ama sekil olsun istiyorsa ablamiz, o zaman tabiki bmw, ama bu durumda Allah sabir versin, sanayide bol bol vakit gecirir, 5-6 yasindaki bmw'den bu ülkede hayir gelmez temizi bulunmadigi sürece

5-6ay önce aynı ikilemdeyken bayan bir arkadaşımıza 250'ye 2013 modelini (12K km) -evet km doğru- aldık.(denk geldi) (benzin otomatik) 
bmwde o fiyata temizini bulmak zor olabiliyor seçenekler kısıtlı olabiliyor yada güvenemiyorsun satıcıya.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hic bir bilgim ve fikrim yok

Ama islem sonuçlaninca arkadasin telini verirmisin baklava isteyecegim
:D

@frknyldrm Ne merso ne bmw, 240 bine alinacak en iyi hb araba golf  2017-19 1.0 tsi dsg comforttur, daha az bas agritir, daha az masrali olur, ama sekil olsun istiyorsa ablamiz, o zaman tabiki bmw, ama bu durumda Allah sabir versin, sanayide bol bol vakit gecirir, 5-6 yasindaki bmw'den bu ülkede hayir gelmez temizi bulunmadigi sürece
Bu araçlar bana da çok sıcak gelmiyor aslında, şekil olarak güzel araçlar fakat fiyatına göre donanım olarak çok zayıf kalıyorlar. 

Seçenekler bu ikisi olduğu için temiz bir araç bulmaya çalışıyorum :)  Vag grubu olmadığı için çok detaylı bilgim de yok, o yüzden foruma danışmak istedim, belki bilen vardır.

5-6ay önce aynı ikilemdeyken bayan bir arkadaşımıza 250'ye 2013 modelini (12K km) -evet km doğru- aldık.(denk geldi) (benzin otomatik) 
bmwde o fiyata temizini bulmak zor olabiliyor seçenekler kısıtlı olabiliyor yada güvenemiyorsun satıcıya.
Haklısınız hocam, nasip bakalım

O fiyata bu markaları tercih etmezdim sanırım, aslında iki araba hakkında da bir fikrim yok, ama meşhur bir laf vardır paylaşmak istedim. İlk sahibi BMW’ye biner, sonraki sahiplerine BMW biner derler.
Ben de @krym hocam gibi 1.0tsi comfortline tercih ederdim

Sent from my iPhone using Tapatalk

@frknyldrm Furkan hocam hayırlısı olsun. Rakamlar bir yana iki modeli de severim. İkinci elde sanırım mercedes tercihim olurdu bmwler daha yanlayan tayfa kullanma ihtimaline karşı arabanın yorgunluğu açısından. Mercedes in donanımı daha iyi diye hatırlıyorum. ama sıfır alsam kesinlikle bmw tercih ederdim.

Geri
Üst Alt