Acil bilgi lütfen, Golf 7.5 ama hangisi?

Heyecan yaptın tavsiye verecektim ama geç kalmış da olabilirim.

Umarım kaçırmamışımdır da şansım haala devam ediyordur.

Amin.
Açıkçası bu kadar hızlı geri dönüşler beklemiyordum. Arkadaşlar acelem için kusura bakmasınlar. Sebebine gelince ; 1.4 tsi highline için karar kılmıştım. Fakat az miktarla 1.5tsi highline da alabiliyorum. Sürekli araba üstündeyim, ve geneli uzun yol. Aradaki farkı cok anlayamıyorum. 2013 - 2016 160000km 0 km 1.6 dsg higline tecrübem var. Tekrar binebilme fırsatı yakaladım. Nerdeyse alacakken bu foruma denk geldim. Acelem budur

@krym passat istemiyorum, bu arabaya aşığım ve yeniden buluşma şansı yakaladım. Doğru seçim yapmak isterim, zira motor işlerinden anlamam, direksiyon şöförüyüm, teşekkürler yine de

@MRT 

1.4 TSI hemen dalindan koparilmazsa olgunlasip 1.5 TSI oluyor. 

şaka şaka  B)

Hiz limitleri dahilinde seyahat edilince 1.0 TSI bile gayet yeterli. Temiz olan arac tercih edilebilir
Uzun yolda canını sıkanlar oluyor, ihtiyaç duyuldugunda gitmeli diyorum. 

1.5 TSI Highline araçlarda koltuk ısıtma ve geri görüş kamerası standart olarak geliyor. 1.4 TSI ile en bariz farkı budur. 

1.5 TSI uzun yolda 1.4 TSI'ya göre bir tık daha keyifli olacaktır 25hp beygir farkı dolayısıyla.

Açıkçası bu kadar hızlı geri dönüşler beklemiyordum. Arkadaşlar acelem için kusura bakmasınlar. Sebebine gelince ; 1.4 tsi highline için karar kılmıştım. Fakat az miktarla 1.5tsi highline da alabiliyorum. Sürekli araba üstündeyim, ve geneli uzun yol. Aradaki farkı cok anlayamıyorum. 2013 - 2016 160000km 0 km 1.6 dsg higline tecrübem var. Tekrar binebilme fırsatı yakaladım. Nerdeyse alacakken bu foruma denk geldim. Acelem budur
0'dan 160bin km'ye kadar Golf kullanmış bir kullanıcıda tecrübe olmalı.. 

Yolculuktan fırsat buldukça tecrübelerinizi bekleriz. 

1.5-1.4 teknik verileri heryerde vardır. Ama dümdüz gider gelirim derseniz fark etmez. 

Ancak donanım olarak ..

1.5 TSI Highline araçlarda koltuk ısıtma ve geri görüş kamerası standart olarak geliyor. 1.4 TSI ile en bariz farkı budur. 
..yukarıdaki farklar işinize yararsa 1.5 alınır.

@HONEY hahaha abi ya ((:) 

@Zamyad sarı sitede 48 plaka kırmızı bir canavar var ona bir bakmanı tavsiye ederim.Çok diyor ama belki düşer. 1.4tsi high

Tavsiyelere uyacağım. Sanırım 1.5 için özellikle sunroof da istedigimden 330-340 bin bandına çıkmam gerekecek. Highline dan da taviz vermek istemiyorum. 

O Kadar vermişken 5-10 daha verip dizelini alın derim madem uzun yol yapıyorsunuz.

0'dan 160bin km'ye kadar Golf kullanmış bir kullanıcıda tecrübe olmalı.. 

Yolculuktan fırsat buldukça tecrübelerinizi bekleriz. 

1.5-1.4 teknik verileri heryerde vardır. Ama dümdüz gider gelirim derseniz fark etmez. 

Ancak donanım olarak ..

..yukarıdaki farklar işinize yararsa 1.5 alınır.
 Bu farklar cok önemli degil. Piyasadaki arabalara baktık, 1.4 alacağız. 4 egsoz cok hosuma gidiyor, gerisine highline donanımlar yeter dedik. 

Geri
Üst Alt