Acil bilgi lütfen, Golf 7.5 ama hangisi?

Zamyad

Yeni Üye
İsim
Samet
Arkadaşlar 315 bin liram var ve 2018 1.4 tsi otomatik highline almak istiyorum, sürekli uzun yol yapan biriyim, 1.5 tsi arasında ne fark var ya da aman şöyle yap diyebileceğiniz önerileri bekliyorum. Acele ederseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar 315 bin liram var ve 2018 1.4 tsi otomatik highline almak istiyorum, sürekli uzun yok yapan biriyim, 1.5 tsi arasında ne fark var ya da aman şöyle yap diyebileceğiniz önerileri bekliyorum. Acele ederseniz sevinirim
Acele ederseniz sevinirim ne demek hocam, şaka mı yapıyorsunuz? 

:)

Acele işe şeytan karışır

@Zamyad 1.5 tsi uzun yol icin ideal, uzun yol icin 1.5 tsi passat imp paket öneririm, borca girebilirseniz business paket daha iyi olur,

Moderatör tarafında düzenlendi:
mevduata yatir getirisiyle 2sini de kirala :)  yada hep araç kirala :D  

1.4 öneririm kendini daha cok kanıtlamıs motor seceneği 25 beygir icin değmez. Ayrıca merabalar.

1.5 tabi ki de, o fiyata 1.5 highline veriyorlar mıymış?

Sent from my iPhone using Tapatalk

zaten 1.4 tsi almak istiyorum demişsiniz. demek ki siz kararınızı vermişsiniz. @HONEYhocamın da dediği gibi biz silecek alacakken bile 3 ay düşünüp araştırıyoruz. muhtemelen siz de araştırıp 1.4 almaya karar vermişsiniz. bizden bu hızda istediğiniz nedir anlam veremedik?

1.4 TSI hemen dalindan koparilmazsa olgunlasip 1.5 TSI oluyor. 

şaka şaka  B)

Hiz limitleri dahilinde seyahat edilince 1.0 TSI bile gayet yeterli. Temiz olan arac tercih edilebilir

Geri
Üst Alt