Golften Sonra Yeni Aracım

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Öncelikle merhabalar,

Uzun süredir aktif değildim gurupta. Şahsi işler vs derken. Eski aracım Golf 7,5 gurupta bazı arkadaşların takip ettiği gibi tabiri doğru ise gırtlak doldurduktan sonra marka değiştirmeye karar verdim. 6 ay önce aracımı sattım. Aslında ne alacağım konusunda baya düşündüm. Seçenekler de Tiguan vardı içi eski kaldığı için ondan vazgeçtim. Audi A3 sedan düşündüm acıkcası ondada beklediğimi bulamadım iç dizayn bana göre sadece ve kaba geldi. BMW 118i M Sport baktım içime sindi ve beni heyecanlandırdı. Daha cok uzatmadan. Resimleri ekliyelim.

Bundada yapılacaklar var tabi ama ne yazıkki şuan parçaları bulmak zor.

KW coil getirtiyorum hollandadan bir arkadaşım vasıtasıyla.

Ön ızgara (Böbrekler değişicek şuan ön cok canlı geliyor)

Anahtarsız giriş yapılıcak parçaları bekliyorum.

Sanırım birde speacer gerekir. Başka yapılacak birşey yok araçta zamanla fikrim değişebilir tabi.

Fiyat merak edenler için de 560 bine maal oldu kasko dahil.

WhatsApp Image 2021-09-17 at 10.57.20.jpeg

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.22.55 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.22.55.jpeg

Hayırlı olsun ustad

Baklavasını yerim

@HONEY Sana olan baklava borcunu ödemek için sanırım aracı satmam lazım gel sıfırlayalım şu işi bülent abi :)

@GkM_2015 Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Kendi adıma konuşmak gerekirse anca fotoğraflarına bakabilirim... Umarım herkese kısmet olur 🙏🤗

@Baho_34 Teşekkür ederim. insan isterse yapar emin ol bende resimlerine bakabilirim dediğim araçlara sahip oldum. Herkese hayırlısıysa gönlünde ki neyse onu versin.

Bu arada hayırlı uğurlu olsun arabanız kazasız belasız sürüşler dilerim@GkM_2015 Ford focus çıkma hız sabitleyici takan yerler var mı İzmir de

@GkM_2015 Güzel araba, Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanmanız dileğimle.

118'i ler. bunlarda kronik sorunlar pek yoktur. vw ler de kronik arıza çok.

Geri
Üst Alt