2007 1.4 tsi midline golf 160 bg

asilbey89

Yeni Üye
İsim
haydar kalender
arkadaşlar araç alalı 1 ay oldu araç gayet memnundur bir kaç soruna kadar ama bir kaç ustaya göstermem rağmen çözülmediler aracımla 5 10 km yaptıktan sonra birde trafikte lamba dur kalka yapınca park ettikten sonra çalışmıyor hatta motor tarafı aşırı ısınma var 15 20 dk sonra çalışıyor ustaya götürdüm cihaza bağlandılar usta emme manifolt 1 valf takılı kalıyor onda dedi yaptılar hatta motor beyni güncelleme yaptılar 1.hafta sonra aynı hata tekrar yapmaya başladı araba 120 km sonra gitmemi sorun oldu ön tarafı röleleri değiştirdi yine devam etti en son başka birine götürdü baktılar yakıt pompası regülatöründe olabileceği  söyledi değiştir aynen devam ediyor böyle başına gelen var yada usta olup sorunu nedir bilen var mı araçtan resmen soğutum

alalı 1 ay oldu motor performans %92 çıkıyordu ustaya gösterdi alırken motor iyi diye

Upvote 0
ozaman  iyi bi ww servisine  görütüp yaptırcan inş çok para  harcamassın , bende  senın  gibi yüksek km li hor kullanılmış  araba aldım  50 bın  tl harcadmı, Allah yardımcın olsun 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
2007 model araba km 230 000 km  normal değil mi 

Upvote 0
km normal abi ,araba sadece  motordan  oluşmuyor  yüzlerce  parça var  bu parçalar yıl ve km ye bağlı olarak  ömrünü tamamlıyor  yenilenmesi  gerekiyor  golfun  parçaları  pahalı  buda bi dünya   masraf  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@mardan1978 VALLAHİ 2 ustaya götürdüm sorunu çözseler parça kolay saolsun arkadaşım toptancı mazleme çözeriz çıkması sıfırı yan sanayi olay sorun çöz

Upvote 0
@asilbey89 abi  arabada   kullanılacak parçalar  orjinal  yada  kaliteli marka  yan sanayi  olsun

kalitesiz parça  ileride  sıkıntıya  sebeb verecektir.

Upvote 0
@asilbey89 Öncelikle geçmiş olsun bir çok nedeni olabilir sorununuzun eğer istanbulda iseniz önerebileceğim usta var en azından bir bakar yok ben kesin çözüme kavuşmak istiyorum diyorsanız yetkili servise götürün .Ayrıca km yüksek diye arabayı vs satmayada kalkmayın 160 binde golf aldık iş için şuan 230 binde 2014 model birde allah'a şükür kronik sorunlar haricinde hiç sıkıntı yaşamadık bu örneği de sizin için rahat olsun diye veriyorum işi bilen bir usta sorununuzu çözecektir emin olun. 

Upvote 0
çözüldü gibi şuanda test ediliyor arkada yakıt pompa  arızalıymış saat bağladılar bar düşmüş 

pompayı değiştirler deniyorlar 

Upvote 0

Geri
Üst Alt