2021 Skoda Octavia Scout Türkiye Fiyatları

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Skoda Octavia'nın yerden yüksekliği artırılmış off-road stiliyle station wagon gövdeyi harmanlayan Octavia Scout versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu. 

Skoda Octavia ailesi, Türkiye'nin dijital fuarı Autoshow Mobility'nin başlamasıyla birlikte yeni bir versiyona daha kavuştu. Station karoser ile off-road stilini bir araya getiren Skoda Octavia Scout Türkiye'de satışa sunuldu. 2021 Skoda Octavia Scout fiyatı 469.800 TL’den başlıyor.

Octavia Scout neler sunuyor?

Yeni Octavia Scout, 150 PS güç ve 250 Nm tork üreten, 48V hafif hibrit desteğine sahip 1.5 litre e-Tec motor ile Türkiye'de satışa sunuldu. Önden çekişli modelde 7 ileri DSG şanzıman standart. 

Panoramik cam tavan, 18 inç hafif alaşımlı jantlar, 10.25 inç dijital gösterge paneli, sanal pedal ve full LED Matrix ön far grubu gibi üstün teknoloji ve konforu standart olarak sunan Octavia Scout, aynı zamanda sportif bir sürüş keyfi için 15 mm yükseltilmiş şasi ile birlikte kombinleniyor. Yükseltilmiş şasinin getirmiş olduğu avantaj ile Octavia Scout, 15.8 derece yaklaşma açısına ve 14.4 derece ayrılma açısına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

2021 Skoda Octavia Scout'un güvenlik özellikleri arasında ise acil durum çağrı sistemi, sürücü yorgunluk tespit sistemi, şerit değiştirme asistanı ve çoklu çarpışma freni gibi standart özellikler görüyoruz. Bunun yanı sıra konfor odaklı teknolojiler arasında hız sabitleme sistemi de mevcut.

image.png image.png

image.png

Sedan octavia

Sw  octavia

Coupe octavia

Cabrio octavia

Satana kadar deneme ye devam ederler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnız yeni Octavia'yı canlı ilk defa gördüm ve gerçekten çekici bir araç olmuş.
İçeriden bir arkadaş kendi bayilerinde paylaştıkları bir dergi paylaşmıştı. Scout'u Mercedes C-Estate, Passat Variant ve Volvo V60 ile karşılaştırmışlar. Verilerle olan karşılaştırmalara bayılırım. Oradan alıntılıyorum ve yorumu sizlere bırakıyorum:

Mercedes:

1635831230171.png

1635831259491.png

Passat:

1635831515955.png

1635831543825.png

Volvo:

1635831614091.png

1635831636718.png

kalite vs tartışılabilir ama günümüz şartlarında para çok değerli,
bu nedenle octavia F/P olarak önde görünüyor..

ayrıca paylaşım için teşekkürler..

Combiler bi türlü tutunamadı Türkiye'de. normalde çok daha kullanışlı ama işte alırken nasıl geri satarız satarken zorluk yaşamayalım mantığıyla alıyoruz, ki bence yanlış bir mantık ta değil :D:D

Combiler bi türlü tutunamadı Türkiye'de. normalde çok daha kullanışlı ama işte alırken nasıl geri satarız satarken zorluk yaşamayalım mantığıyla alıyoruz, ki bence yanlış bir mantık ta değil :D:D
Katılıyorum hocam ama al satçı olmayan için sorun değil bence. Dayıma B7 Passat Variant almıştık geçen sene, şimdi satıp B8 Variant alalım diyor. :) Zehiri kaptı bir kere.

Geri
Üst Alt