16" teneke /kara jant ihtiyacı

ASword

Üye
İsim
ANIL
Herkese merhaba,

Kışlık set oluşturmak ve bütçeyi zorlamamak adına 4 adet 16" jant arıyorum. Lastikleri sıfır almayı planlıyorum. Sarı sayfalara güvenemediğimden burada sormak istedim. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

@Neogolf61 ya ilan numarası yanlış oldu ya da ben yanlış yere bakıyorum  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ASword ilan no duzenlendi tekrar bakabilirsin. Koymuş olduğun linki silermisin 

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlana baktım. Teşekkürler. Öncelikli olarak lastikleri farklı almak istiyorum (Nokian yüksek ihtimal ama önerilere açığım) ama yine de bu lastikler nasıl diye araştırdığımda fiyat sıfır ürün fiyatı gibi geldi. 

Bu arada 15" de olabilir. Sanırım hem fiyat hem performans açısından kış için daha iyiymiş. 

kara jant var çiçek şeklinde üstünde de dayton kışlık lastıklerım var 2 sezon toplamda 6 ay felan kullanıldı. DÜşünürseniz dönüş yapın hocam

18 jant geçtiğim için bende üstünden çıkan orijinal dover jantlarımı uyhun fiyata vereceğim düşünürseniz. 
sarı site ilan no: 953603231

Elimde 4 adet var ama toyatanın maalesef bijon aralıkları tutmuyor 🙂. Arkadaşımın 400₺ fiyatıda iyi. 

IMG_20210910_162900.jpg

IMG_20210910_162957.jpg

@ASword  evet hocam 16 dover jant. satma sebebim 18 jant aldım. masrafımın bir kısmını karşılaması amacı ile satıyorum. manisada yaşadığım için kışlık lastiklere çok ihtiyaç duymuyorum açıkcası çokta hareket etmediğim için. aracım 76.000 km de hocam 2015 model. jantlar temiz sorunsuz

Geri
Üst Alt